Seznam signatářů petice Braňme českou vědu

  1. Jan Kober,     vědec  /  Ústav státu a práva AV ČR / předseda Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu
  2. Lubomír Soukup,     vědecký pracovník  /  Ústav teorie informace a automatizace AV ČR / místopředseda Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu
  3. Michaela Trtíková Vojtková,     předsedkyně / Fórum Věda žije!
  4. Michael Komm,     místopředseda / Fórum Věda žije!
  5. Lukáš Dvořáček,     druhý místopředseda / Fórum Věda žije!
  6. Petr Baierl,     předseda výboru, Vysokoškolský odborový svaz, Západočeská univerzita v Plzni
  7. Jiří Konečný,     vědecký pracovník / Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně / místopředseda Vysokoškolského odborového svazu
  8. Ondřej Švec,     vědecký pracovník, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Hodina pravdy, koordinátor
  9. Monika Brenišínová,     vědecká pracovnice, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Hodina pravdy, koordinátorka
  10. Vít Zdrálek,     vědecký pracovník, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Hodina pravdy, koordinátor
  11. Jiří Martínek ,     Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  12. Petr Dvořák ,     Vědecký pracovník, Ústav geoniky AVČR
  13. Filip Španiel,     NUDZ
  14. Jan Janouškovec ,     Vědec / Mikrobiologický ústav AV ČR
  15. Karel Kopejtka,     Postdoc, MBÚ Třeboň
  16. Stanislav Pumpr,     technik
  17. Jan Havliš,     docent / Masarykova univerzita
  18. Stanislav Sysala,     Vědecký pracovník / Ústav geoniky AV ČR, v.v.i.
  19. Iva Imrichová,     Rozpočtář/Ústav geoniky AV ČR
  20. Martin Šorm,     historik, Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  21. Tomáš Bayer,     observatorista / Geofyzikální ústav AVČR
  22. Petra Divoká,     odborný pracovník
  23. Jakub Eberle,     Ředitel výzkumu / Ústav mezinárodních vztahů, v.v.i.
  24. Petra Trnková,     Vědecká pracovnice / Ústav dějin umění AV ČR
  25. Nikola Schmidt,     Seniorní vědecký pracovník / Ústav mezinárodních vztahů
  26. Václav Hrnčíř,     vědecký pracovník
  27. Zdenek Kameník,     vědecký pracovník/Mikrobiologický ústav AVČR
  28. Zbyšek Mošna,     Vědecký pracovník
  29. Václav Sebera,     VŠ učitel a výzkumník, Mendelova univerzita v Brně
  30. Jan Bičovský ,     Odborný asistent/ FF UK
  31. Kristýna Kučerová ,     rodičovská dovolená
  32. Robin Maialeh,     ředitel / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí (RILSA)
  33. Jana Paloncyová,     Výzkumný pracovník, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  34. Kajetán Holeček,     doktorand / FF UK
  35. Jan Daniel,     Výzkumný pracovník / Ústav mezinárodních vztahů
  36. Martina Dlasková,     vědecký pracovník/ÚCHP AVČR
  37. Ivana Šimíková,     výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  38. Ondřej Nykles,     vědecký pracovní/Centrum Algatech, Mikrobiologický ústav AVČR
  39. Umut Unal,     RILSA
  40. Tereza Smejkalová,     neurovědkyně, Fyziologický ústav AV ČR
  41. Pavlína Cermanová,     historička, FLU, AV ČR
  42. Karel Šindelka,     vědecký pracovník, Ústav chemických procesů AV ČR
  43. Jan Macháček,     vědecký asistent / Ústav anorganické chemie AV ČR
  44. Eva Kotabová,     vědecká pracovnice, Mikrobiologický ústav AVČR
  45. Stanislav Šabata,     Asistent ÚCHP AV ČR v.v.i.
  46. Daniel Šitera,     výzkumník
  47. Jan Matuštík,     PhD student VŠCHT/ vědecký pracovník COŽP UK
  48. Soňa Černá ,     Vědecký pracovník, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  49. Marek Solanský,    
  50. Ota Konrád,     historik / FSV UK
  51. Olga Nešporová,     výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí (RILSA)
  52. David Rypel,     PhD candidate, University College London
  53. Iva Veselá,     vedoucí ekonomicko-správního odd., Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  54. Ondřej Horký-Hlucháň,     výzkumný pracovník
  55. Ondřej Horký-Hlucháň,     výzkumný pracovník / Ústav mezinárodních vztahů, v.v.i.
  56. Jakub Záhora,     Výzkumný pracovník FSV UK
  57. petr schlosser,     aktivní důchodce
  58. Agáta Kotábová,     Projektový koordinátor/ Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v.i.
  59. Martin Koštejn,     vědecký pracovník/Ústav chemických procesů v.v.i.
  60. Dagmar Štefková,     Účetní
  61. Oto Sedláček, ,     důchodce /sociologický ústav čsav ,ředitel vúpsv při mpsv čr
  62. Vladimír Urbánek,     historik / Filosofický ústav AV ČR
  63. Mgr. Pavla Růžičková,     Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i.
  64. Lukáš M. Vytlačil,     historik, flétnista, muzikolog / Národní památkový ústav
  65. Lada Hanzlíková,     PhD student/ Mikrobiologický ústav AV ČR, VŠCHT
  66. Anna Vosečková,     Technologické centrum Praha
  67. Pavel Veselý,     hudební pedagog
  68. Michal V. Marek,     ředitel ústavu, vědecký pracovník
  69. Pavel Veselý,     hudební pedagog
  70. Martina Bečková,     Postdoc / Centrum Algatech, Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i.
  71. Svetlana Kováčiková,     vědecký pracovník, GFU AVČR
  72. Michaela Plechatá,     Ph.D. student / MBÚ AVČR/ VŠCHT
  73. Adriana Šubrtová,     doktorand / Mikrobiologický ústav
  74. Zdenka Šándorová,     vysokoškolská učitelka/ Fakulta filozofická Univerzita Pardubice
  75. Magda Králová,     PhD studentka / Filosofický ústav AV ČR
  76. Jan Blahůt,     vědecký pracovník, ÚSMH AVČR, v.v.i.
  77. Petr Kubáň,     Vedoucí vědecký pracovník/Ústav analytické chemie AVČR
  78. Veronika Obšilová,     vedoucí vědecký pracovník / Fyziologický ústav AV ČR
  79. Jiří Janáček,     matematik / Fyziologický ústav AVČR
  80. RNDr. David Píša Ph.D.,     vědecký pracovník, ÚFA AV ČR
  81. Jakub Skřivánek,     PhD student / MBÚ AV ČR
  82. Josef Sebera,     vědecký pracovník (Astronomický ústav AV ČR)
  83. Ivana Vaněčková,     vědecký pracovník
  84. DILIP KUMAR,     Scientific Researcher/ Institute of Microbiology, AS CR, Prague, Czech Republic
  85. Martin Kittler,     technik / Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
  86. Terezia Jurkovicova,     analyticky chemik, FZU AV CR, v.v.i.
  87. Monika Novotná,     PhD student / Biotechnologický ústav AV ČR
  88. Mgr. Vladimír Kusbach PhD.,     vědecký pracovník
  89. Lucie Zímová,     vědkyně / Fyziologický ústav AV ČR
  90. Durga Mahor,     Biocev, Institute of Microbiology CAS
  91. Mgr. Radka Valterová, Ph.D.,     vědecký pracovník/ ÚBO AV ČR v.v.i.
  92. Vladimír Kebza,     knihovník / ÚFP AV ČR, v. v. i.
  93. Milan Bojic,     Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
  94. Kateřina Voleková,     vědecká pracovnice, Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  95. Johana Wyss,     Antropoložka, Etnologický ústav AV ČR
  96. Tatyana Kobets,     Bioinformatik / Fyziologický ústav AV ČR
  97. Petr Nejedlý ,     vědecký pracovník, Ústav pro jazyk český AV CR
  98. Lucie Svobodová,     vědecký asistent
  99. Michal Šíma,     vědec, zástupce vedoucího oddělení / Ústav Experimentální medicíny AV ČR
  100. Radim Blažek,     vědecký pracovník / ÚBO AV ČR
  101. Helena Polášková,     asistentka / Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
  102. Miroslav Kolařík,     Mikrobiologický ústav AV ČR
  103. Anna Bryjová,     Ústav biologie obratlovců AV ČR
  104. Veronika Čapská,     vědecká pracovnice, docentka, členka Oxford and Cambridge Alumni Society Czech Republic
  105. Jiří Woitsch,     vedoucí vědecký pracovník, ředitel / Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  106. Judita Hunáková,     OSVČ
  107. Vladimír URBÁŠEK,     elektronik / SLO UP a FzU AVČR
  108. Lucie Najmanová,     Mikrobiologický ústav AV ČR
  109. Barbora Gurecká,     archivářka / EÚ AV ČR
  110. Juraj Lábaj,     Vedoucí sekce Biochemie, Hematologie a Histopatologie / CCP
  111. Ondřej Caha,     THS / Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  112. Eva Pospíšilová ,     Akademie věd a Univerzita Karlova
  113. Martin Vágner,     vědec, ÚEB AV ČR
  114. Vlastimil Zíma,     programátor
  115. Denisa Kimlová ,     Moderátorka a spisovatelka OSVČ
  116. Michal Šimůnek,     Technik, Fyzikální ústav AV ČR
  117. Luboš Studený,     historik / Masarykův ústav a archiv Akademie věd
  118. Petra Hájková,     Ústav biologie obratlovců AV ČR
  119. Jan Pergl,     vědecký pracovník/BÚ AV ČR
  120. Roman Neruda,     vědecký pracovník, Ústav informatiky AV ČR, v.v.i.
  121. Jana SPĚVÁCKOVÁ,     administrátor projektů
  122. Satyendra Mondal,     Doktorand, Ústav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i.
  123. Dr. Hana Kubova DrSc,     Fyziologický ústav AVČR, v.v.i.
  124. Zuzana Janáčková,     studentka
  125. Vojtěch Bažant,     Historik / Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  126. Václav Žůrek,     historik, Filosofický ústav AV ČR, v.v.i.
  127. Lumír Gvoždík ,     Vědecký pracovník / Ústav biologie obratlovců AV ČR, v.v.i.
  128. Zdeněk Wagner,     Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i.
  129. Lenka Vidrnová,     Laboratorní technik / Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  130. Martin Srnec,     vědecký pracovník
  131. Markéta Holubová,     vědecká pracovnice, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  132. Kateřina Pazderů,     ČZU v Praze
  133. Martin Ferus,     Pracovník výzkumu a vývoje / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  134. doc. PhDr. Bronislav Ostřanský, Ph.D.,     vědecký pracovník, Orientální ústav AV ČR
  135. Zita Skořepová ,     vědecká pracovnice, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  136. Miloslava Hálová,     vědecká pracovnice/Ústav státu a práva AV ČR
  137. František Vyskočil,     emer.člen AV ČR při Fyziologickém ústavu AV ČR v.v.i.
  138. Daniel Sosna,     Vědecký pracovník, Etnologický ústav AVČR
  139. Renáta Mikešová,     výzkumnice
  140. Aleš Benda,     Výzkumný pracovník, Univerzita Karlova
  141. Tomáš Chum,     Postdoc/technik - Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR, v.v.i.
  142. Ondřej Podavka,     Kabinet pro klasická studia, FLÚ AV ČR
  143. Květoslav Kramář,     vědecký pracovník/Ústav státu a práva AV ČR
  144. Filip Lachmann,     Sociologický ústav AV ČR
  145. Tomáš Winter,     ředitel / Ústav dějin umění AV ČR
  146. Tomáš Groušl ,     vědecký pracovník / Mikrobiologický ústav AV ČR v.v.i.
  147. Jakub Martinka,     PhD student, Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  148. Petr Wohlmuth,     Historik/ FHS UK
  149. Petr Sunega,     Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.
  150. Vladimír Kroupa,     programátor
  151. Maša Janošev,     Doktorand, Institute of Physiology CAS, Prague
  152. Lenka Machová,     PhD studentka; Mikrobiologický ústav AV ČR
  153. Petr Jehlička,     vedoucí vědecký pracovník, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  154. Linda Monsees,     UMV
  155. Jakub Zahumensky,     vedec, Ustav experimentalni mediciny AVCR
  156. Federica Cristani,     výzkumnou pracovnicí / Ústav mezinárodních vztahů
  157. Štěpánka Suchánková,     vědecko-technický pracovník / Ústav experimentální medicíny AV ČR
  158. Kateřina Kubínová,     vědecká pracovnice
  159. Jan Kosla,     Vědecky pracovník / Ústav molekulární genetiky AV ČR
  160. Eva Jirsová,     knihovnice/Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i.
  161. Vojtěch Palisa,     Manažer mezinárodních klíčových zákazníků
  162. Kateřina Čapková,     historička, Ústav soudobých dějin, AV ČR
  163. Martin Pavlis,     fototéka / Ústav dějin umění AV ČR
  164. Stanislav Musil,     Vědecký pracovník / Ústav analytické chemie AVČR
  165. Branislav Večerek,     vědecký pracovník/MBÚ AV ČR
  166. David Šťastný,     Doktorand, Ústav fyzikální chemie AV ČR
  167. Michal Kleprlík,     Akademický pracovník /Univerzita Pardubicr
  168. Jessie Barton Hronesova,     Politolozka, Akademie ved
  169. Martin Čapský,     Univerzita Pardubice
  170. Sofiia Tvorynska,     PhD studentka / ÚFCH JH
  171. Michal Šulc,     Vědecký prcovník / Ústav biologie obratlovců AV ČR
  172. Josef Boček,     OSVČ
  173. Jana Hlinkova,     vedec, Ústav experimentální medicíny, AV ČR
  174. Josef Boček,     Osvc
  175. Kristina Uhlíková,     vědecký pracovník
  176. Jan Dienstbier,     historik umění, Ústav dějin umění AV ČR
  177. Ondřej Krýza,     Vědecký pracovník / Geofyzikální Ústav Akademie Věd
  178. Marie Hlavičková,     sekretariát EÚ AV ČR, v.v.i.
  179. Jakub Kmec,     výzkumný pracovník, Univerzita Palackého v Olomouci
  180. Lukáš Veselý,     Projektový manažer/Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
  181. Monika Kyselá,     Odborný pracovník VŠ, Sociologický ústav AV ČR
  182. Paweł Mystek,     postdoc - Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR, v.v.i.
  183. Mgr. Petr Brož, PhD.,     vědec, Geofyzikální ústav AV ČR
  184. Tomáš Navrátil,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR,v.v.i.
  185. Ondřej Šanovec,     Doktorand / Biotechnologický ústav AV ČR
  186. Petr Velíšek,     chemik, UCHP Praha
  187. Magdaléna Hromadová,     vědecký pracovník/ Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR
  188. Eva Zeman,     Sekretarka
  189. Jiří Kovářík,     doktorand/technik / ÚCHP AV ČR
  190. Klara Petrzelkova,     vedecky pracovnik
  191. Tomáš Kovaľ ,     Vědec, Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  192. Marie Trousilová,     odborný pracovník ve vědě a výzkumu / Fyzikální ústav AV ČR
  193. Kateřina Hušková,     rodičovská dovolená
  194. Štěpán Sklenák,     vedoucí vědecký pracovník/Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR
  195. Miroslav Palatka,     odborný pracovník
  196. Jan Zukal,     vědecký pracovník ÚBO AV ČR
  197. Sylva Dobalova,     historička umění, Ústav dějin umění AVČR, v.v.i.
  198. Tereza Butková,     studentka / Universität Wien
  199. Jakub Izdný,     asistent Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  200. Jiří Růžička,     vědecký pracovník/Filosofický ústav AV ČR
  201. Gabriela Kočárová,     laborantka/ Fyziologický ústav AV ČR
  202. Natalia Rybalková,     vědecký pracovník / ÚEM AV ČR
  203. jan zabka,     Ustav fyzikalni chemie J. Heyrovskeho
  204. Barbora Uchytilová,     historička umění / Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  205. František Marec,     vědecký pravcovník / Bioologické centrum AV ČR
  206. Jana Kocábová,     vědecký asistent / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského, v.v.i, AVČR
  207. Johana Chylíková,     Sociologický ústav AVČR, v.v.i.
  208. Michal Kosák,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  209. Viktor Mojr,     vědecký pracovník/ÚOCHB
  210. Karolína Skwarska,     vědecká pracovnice, Slovanský ústav AV ČR
  211. Miloslava Kuldová,     Laborantka
  212. Karel Švec,     student / MBÚ AVČR
  213. Miloslava Kuldová,     Laborantka Fyzilogický ústav AV ČR
  214. Daniela Prokschová,     postdoktorandka / Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.
  215. Vladimír Havlíček,     vědecký pracovník
  216. Štěpán Vácha,     vědecký pracovník Ústavu dějin umění AV ČR a VŠ pedagog
  217. Mgr. Alena Fornůsková, Ph.D.,     Ústav biologie obratlovců AV ČR
  218. Zdeněk Kresl,     Akademie věd ČR
  219. Josef Bábík,     OSVČ
  220. Marie Musálková ,     Učitelka
  221. František Kratochvíl ,     Univerzita Palackého v Olomouci
  222. Roman Kanda,     literární vědec / Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i.
  223. Petra Loučová,     literární historička, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  224. Matěj Miláček ,     PhD student, Entomologický ústav AVČR
  225. Rohit Joshi,     PhD student / Institute of Physiology (CAS), Prague
  226. Viliam Kolivoška,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR v v i
  227. Pavlína Klofacova,     tlumočnice
  228. Petra Tomášková,     chemik/Fyzikální ústav AV ČR
  229. Luděk Kraus,     fyzik / Fyzikální ústav AVČR
  230. Miroslava Tichá,     Personalista / Etnologický ústav Akademie věd
  231. Marek Šimon,     IT Administrator / ÚFCHJH AV ČR
  232. Renáta Malá,     bibliografie/ÚČL AV
  233. Kateřina Dolejší,     Vědecká pracovnice / Ústav dějin umění AV ČR
  234. Leos Müller,     Dep of History, Stockholm University
  235. Ivana Malcová,     vědecká pracovnice, Mikrobiologický ústav AVČR
  236. Ondrej Vimr,     vědecký pracovní, ÚČL AV ČR
  237. Ondřej Slačálek,     vysokoškolský učitel, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  238. Anna Koslova,     Ústav Molekulární Genetiky, AVČR
  239. Václav Smyčka,     Historik, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  240. Barbora Radochová,     vědecký asistent/Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.
  241. Zuzana Augustová,     teatroložka/Ústav pro českou literaturu AV ČR
  242. Vlasta Lišková,     odborná pracovnice ÚČL AV ČR
  243. Jiří Vohradský,     vědec/Mikrobiologický ústav AVČR
  244. Diana Bílková,     Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  245. Klára Přerostová,     Student
  246. Pavel Pilch,     odborný asistent, FF MU
  247. Milada Homolková,     vědecká pracovnice, Ústav pro jazyk český AV, v. v. i.
  248. Pavel Janoušek,     literární vědec
  249. Matěj Kruntorád,     vědecký pracovník / Ústav dějin umění AV ČR, v. v. i.
  250. Dalibor Dobiáš,     vědecký pracovník / Ústav pro českou literaturu AV ČR, v.v.i.
  251. Ivo Straka,     fyzik, Stockholmská univerzita
  252. Jana Chumová,     vědecký pracovník, Mikrobiologický ústav AVČR
  253. Ondřej Holub,     výzkumný pracovník / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  254. Luka Pirker,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
  255. Martin,     Fendrych
  256. Pavel Šidák,     vědecký pracovník, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  257. Eliška Vokáčová,     Studentka a stážista na Ústavu fyziky atmosféry AV ČR v.v.i
  258. Lucie Kořínková ,     vědecká pracovnice, Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i.
  259. Veronika Bočková,     OSVČ
  260. Eliška Moravcová,     tlumočnice
  261. Lucie Kubalíková,     geografka / Ústav geoniky AV ČR, v.v.i.
  262. Vladimíra Dvořáková,     ředitelka Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v Praze
  263. Lenka Kramářová,     učitelka
  264. Petra Kramářová,     lékařka
  265. Barbara Líznerová,     restaurátorka / Ústav dějin umění AV ČR
  266. Michal Musil,     konzultant
  267. Aleš Peter,     lékař
  268. David Roesel,     vědec / AV ČR
  269. Lucie Němcová,     vědecká pracovnice, Ústav živočišné fyziologie a genetiky, AV ČR, v.v.i.
  270. Tereza Cíglerová,     restaurátorka / Ústav dějin umění AV ČR
  271. Barbora Červená,     vědecká pracovnice, Ústav biologie obratlovců AV ČR, v. v. i.
  272. Adam Kraml ,     stážista, Entomologický ústav BC AV ČR v.v.i.
  273. Adéla Sýkorová,     odb. pracovník ve výzkumu, UCHP AV ČR
  274. Petr Šámal,     literární historik, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  275. Jakub Flanderka,     Ústav pro českou literaturu AV ČR, v.v.i.
  276. Josef Daniel,     vědecký pracovník, Ústav přístrojové techniky AV ČR
  277. Eva Svejkovská,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  278. Jiří J. Mareš,     vědecký pracovník/ Fyzikální ústav AV ČR
  279. Tomáš Kubart,     divadelní vědec/UČL
  280. Tomáš Sirovátka,     Fakulta sociálních věd MU a RILSA/Výzkumný ústav práce a sociálních věcí v.v.i.
  281. Jan Klípa,     historik umění, Ústav dějin umění AV ČR
  282. Jiří Flaišman,     Editor / Ústav pro českou literaturu AV ČR
  283. Hugh Agnew,     Professor of History and International Affairs, George Washington University, USA
  284. Matouš Turek,     výzkumný pracovník, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  285. Pavla Jendelová,     vědecká pracovnice Ústav experimentální medicíny AVČR
  286. Petr Procházka,     vědecký pracovník / Ústav biologie obratlovců AV ČR
  287. Petr Ťoupalík ,     Doktorand / FF UK
  288. Helena Březinová,     vysokoškolská pedagožka, docentka / Fillozofická fakulta UK
  289. PhDr. Andrej Rády,     překladatel, tlumočník / svobodné povolání
  290. Josef Bartoň,     docent / Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy
  291. Antonín Edr,     PostDoktorand / Ústav Chemických Procesů AV ČR, v.v.i.
  292. Lenka Martinková,     tlumočnice, soudní překladatelka
  293. Jan Procházka,     Student
  294. Jarmila Bednaříková,     docentka/Masarykova Univerzita Brno
  295. Matkéta Hejníková,     Research scientist, Biologické Centrum AVČR
  296. Jiří Lipovský,     docent / Univerzita Hradec Králové
  297. Tereza Kroupová,     fyzička / Pensylvánská univerzita
  298. Jarmila Krojerová ,     Ústav biologie obratlovců AV ČR
  299. Michal Kolmaš,     Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.
  300. Klára Šárovcová,     Doktorand, Filozofická fakulta UK
  301. Ondřej Sýkora,     PR a distribuce / Filozofická fakulta UK
  302. Petr Kitzler,     klasický filolog / Filosofický ústav AV ČR
  303. Daniel Bříza,     FF UK
  304. Zdenek Carda,     Zkusebni inzenyr / Bosch
  305. Jiri Hejtmanek,     vedecky pracovnik/Fyzikalni ustav AVCR, v.v.i.
  306. Lenka Vosátková,     Administrativní pracovník / BIOCEV
  307. Jaroslav Kupčík,     výzkumný pracovník / Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.
  308. Veronika Němcová ,     OSVČ
  309. Josef Hrdlicka,     akademický pracovník, Filozofická fakulta UK
  310. Johana Sedláčková Vamberská,     CEO, European Leadership & Academic Institute, s.r.o.
  311. Ondřej Pilný,     Profesor anglistiky, Univerzita Karlova
  312. Jan Surman,     Historik/Masarykův ústav a archiv Akademie věd
  313. Martin Smid,     matematik / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR
  314. Jaromír Křepelka,     odborný asistent/Fyzikální ústav Akademie věd České republiky
  315. Stanislav Hlaváč,     Knihovník, doktorand / Filosofický ústav AV ČR, Filozofická fakulta UK
  316. Michal Fárník,     vědec/Ústav Fyzikální chemie J. Heyrovského v.v.i. AV ČR
  317. Tereza Nováková,     Jazykový redaktor / Ústav pro českou literaturu AV ČR
  318. Ondřej Daniel,     akademický pracovník / Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  319. Aleš Merenus,     vědecký pracovník/ Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i.
  320. Nina Fárová,     Sociologický ústav AV ČR
  321. Jan Bierhanzl,     filosof / Filosofický ústav AV ČR, FHS UK
  322. Josef Valenta,     akademický pracovník / Divadelní fakulta AMU Praha / Filozofická fakulta UK Praha /
  323. Barbora Mrazova,     Student / UK
  324. Veronika Rollová,     Historička umění, Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
  325. Lenka Harudová,     hlavní účetní / Ústav pro českou literaturu AV ČR
  326. prof. Hana Gladkova,     Univerzita Karlova
  327. Jan Peřina,     vysokoškolský učitel/ UP Olomouc
  328. Marie Přibylová,     tlumočnice, překladatelka / svobodné povolání
  329. Nikola Balaš,     postdoktorand, Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.
  330. Lucie Koláčná,     vědecká pracovnice / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
  331. Tadeáš Kadlec,     historik umění / Ústav dějin umění AV ČR, v. v. i.
  332. Petra Loulová,     doktorandka / Filozofická fakulta UK
  333. Pavel Kraus,     konstruktér letových postupů
  334. Jaroslava Škoulová,     ředitelka knihovny ve starobním důchodu
  335. Jakub Vaněk,     Doktorand / FF UK
  336. Vladimír P. Polách,     odb. asistent, proděkan / Filozofická fakulta UP Olomouc
  337. Vojtěch Frank,     Doktorand, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  338. David Sedmera,     vědecký pracovnik, Fyziologický ústav AV ČR
  339. Mikuláš Pešta,     Odborný asistent / FF UK
  340. Petr Kubín,     profesor UK
  341. Marek Král ,     Management Consultant / OSVČ
  342. Martin Hříbek,     FF UK
  343. Jan Vávra,     výzkumník, Sociologický ústav AV ČR
  344. Richard Biegel,     Ústav pro dějiny umění FF UK
  345. Volodymyr Lynnyk ,     vědecký pracovník / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR
  346. Jan Jakubík,     Fyziologický ústav AV ČR
  347. Tomáš Zahradníček,     historik, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR - Muzeum České Sibiře
  348. Rudolfa Šafusová ,     Herečka
  349. Stanislav Holubec,     historik, Historický ústav AV ČR
  350. Jana Kitzlerová,     FF UK
  351. Ing. František Vackář,     Projektant / Živa projekt s.r.o.
  352. Petr Svoboda,     vědec, Ústav molekulární genetiky AVČR, v.v.i.
  353. Dominika Smolková,     Personalistka/ÚTIA AV ČR, v.v.i.
  354. Roman Pavela ,     vedoucí vědecký pracovník
  355. Natalia Megisova ,     Technik/Archeologický ústav Praha, Ústav jaderné fyziky
  356. Veronika Řezáčová,     Výzkumný ústav rostliné výroby, v.v.i.
  357. martin matejovic,     doktorand vyzkumny ustav rostlinne vyroby, v.v.i.
  358. Lada Kozlovská,     Zemědělský poradce / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  359. Eva Lažková,     laborantka, Fyziologický ústav AV ČR
  360. Lukáš Kohout,     Ústav teorie informace a automatizace
  361. Mgr. Alena Hanzalová, Ph.D.,     Výzkumný pracovník, VÚRV, v.v.i.
  362. Jan Matonoha,     badatel, Ústav pro českou literaturu AV ČR, vvi
  363. Markéta Mayerová,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  364. Kateřina Novotná,     odborný pracovník/Centrum Algatech, Mikrobiologický ústav AVČR
  365. Jiří Forejt,     Vědecký pracovník, Ústav molekulární genetiky AV ČR
  366. Michal Sochor,     Výzkumník, Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  367. František Beneš,     Specialista ICT / Výzkumný ústav živočišné výroby
  368. Vladimír Doležal,     Fyziologický ústav AVČR
  369. Luděk Bartoň,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  370. Stanislav Hudec,     vedoucí Pokusné stanice Ivanovice na Hané/Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i.
  371. Vojtěch Holubec,     vědecký pracovník/VURV v.v.i.
  372. Tomáš Rataj,     historik, typograf / Scriptorium
  373. RNDr. Ilja Prášil,     vědecký pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i., Praha
  374. Karol Lušpai,     Vědecký asistent / Ústav Fyzikální chemie J. Heyrovského, AVČR, v.v.i.
  375. Filip Červenka,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí (RILSA)
  376. Věra Přenosilová,     projektová manažerka / VÚŽV, v.v.i.
  377. Václav Pálek,     Technik/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  378. Eva Tlustá,     laborantka/Fgú AVČRv.v.i.
  379. Pavel Val,     specialista ICT / Výzkumný ústav živočišné výroby v.v.i.
  380. Katarína Čiháková,     evidence výsledků výzkumu/Výzkumný ústav rostlinné výroby,v.v.i.
  381. Kateřina Růnová,     analytička/ VÚŽV Praha
  382. Mykola Lukianov,     Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  383. Jiří Zámečník,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav roostlinné výroby, v.v.i.
  384. Juraj Jašík,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
  385. Martin Franc,     Historik / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  386. Jan Kozohorský,     Technik / Ústav Termomechaniky AVČR
  387. Tomáš Skalický,     vědecký pracovník / Parazitologický ústav AV ČR
  388. Pavel Šnábl,     doktorand, Ústav termomechaniky AV ČR
  389. Oldřich Mach,     Technik výzkumu/Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  390. Sándor Forczek, PhD,     výzkumný pracovník, biolog, Ústav experimentální botaniky AV ČR, v.v.i.
  391. Vladimír Němeček,     technik / VÚŽV v.v.i.
  392. Charlotte Panušková,     Odborná pracovnice/ Ústav pro českou literaturu AV ČR
  393. Lucie Folejtarová,     Odborný vědecko-technický pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  394. Kamila Mitrovská,     Odborný vědecko-technický pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  395. Jan Váňa,     postdoktorský výzkumník / Ústav pro českou literaturu AV ČR
  396. Josef Komenda,     vědecký pracovník, Mikrobiologický ústav AVČR
  397. Jakub Bumba,     Akademický pracovník/JČU
  398. Miluše Hradilová,     vědecká pracovnice/Ústav molekulární genetiky, AV ČR, v.v.i.
  399. Jiří Hanika,     Vědecký pracovník Ústav chemických procesů AV ČR
  400. Jiří Hanika,     Vědecký pracovník Ústav chemických procesů AV ČR
  401. Mohammed Lamine Mekhalfia,     doktorand, Ústav termomechaniky AV ČR
  402. Patrik Zima,     podpora výzkumu / Ústav termomechaniky AV ČR
  403. Zbyněk Nikl,     konstruktér / Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  404. Ondřej Mitrovský,     Vědecký pracovník, Ústav hematologie a krevní transfuze, Praha
  405. Michal Bartoš,     vědecký pracovník, Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  406. Lucie Kubíčková,     doktorand/Ústav termomechaniky AV ČR
  407. Pavla Hartmanová,     odborný pracovník/ Ústav pro českou literaturu AV ČR
  408. Jan Cermak,     FF UK
  409. Radek Chlup,     VŠ pedagog / FF UK
  410. Lucie Kovářová,     Odborný pracovník vědy a výzkumu, MBÚ
  411. Eva Kašná,     vědecká pracovnice / Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  412. Josef Kačírek,     technik audiovize / UK
  413. Milada Studničková,     Historička umění/ Ústav dějin umění AV ČR,v.v.i.
  414. Josef Kačírek,     technik audiovize / UK
  415. Anděla Kalvová,     teor. fyzik, AV ČR
  416. Jiří Skuhrovec,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  417. Pavel Zumr,     vývojový pracovník/ Apex spol. s r.o.
  418. Roman Masopust,     veterinární lékař - odborný laboratorní pracovník / Státní veterinární ústav Praha
  419. Miroslav Pavelka,     technik / Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i.
  420. Jakub Maurenc,     Vývojový konstruktér
  421. Jan Lepicovsky,     vedecky pracovnik, Ustav Termomechaniky, CAV
  422. Martin Isoz,     vědecký pracovník; Ústav termomechaniky AV ČR
  423. Jitka Polechová,     vědecká pracovnice / Matematická fakulta Vídeňské univerzity
  424. Erik Zachar ,     student Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové
  425. Tomáš Hlavatý,     doktorand/Ústav termomechaniky AV ČR
  426. Jan Horalský,     IT, soukromý sektor
  427. Soňa Pekařová,     Technička/ Centrum Algatech, Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i.
  428. Viktor Valouch,     Institute of Thermomechanics, CAS
  429. Sergej Usťak,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  430. Jaroslav Novotný,     technický redaktor / Historický ústav AV ČR v.v.i.
  431. Jan Jakubík,     programátor
  432. Lenka Křížová,     Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  433. Miloš Skřivan,     vědecký pracovník, Výzkumný ústav živočišné výroby
  434. Martin Netočný,     fotograf / Ústav dějin umění
  435. Anežka Studničková ,     IT tester
  436. Nina Wančová,     Akademická pracovnice, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  437. Jana Kulurisová,     Dúchodce - učitelka
  438. Kateřina Kovaříková,     vědecký pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  439. Jakub Šindelář,     doktorand / Institut mezinárodních studií Fakulty sociálních věd UK
  440. Filip Binder,     Historik, HÚ AV ČR
  441. Kateřina Pachnerová Brabcová ,     Vědecká pracovnice/ Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.
  442. Rudolf Fürst,     výzkumný pracovník, politolog, Ústav mezinárodních vztahů
  443. Jan Flusser,     profesor, AV CR & CVUT
  444. Karel Procházka ,     Technik akvaponie/Fakulta rybářství a ochrany vod JČU
  445. Jan Květina,     Historický ústav AV ČR
  446. Oldřich Štěpánek,     technik/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  447. Eva Semotanová,     Historický ústav AV Č R
  448. Jan Broulík,     v důchodu
  449. Michael Kala,     Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i.
  450. Tereza Vlasatá ,     Technický pracovník/Biologické centrum AV
  451. Zuzana Vavrušková,     vedoucí pracovník/BC AVČR v.v.i.
  452. Petra Schindler,     Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v.v.i.
  453. Antonin Vlcek,     Queen Mary Univ. London a Ustav fyzikalni chemie J. Heyrovskeho AV
  454. Ágnes Moravcsíková,     doktorand, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i., Česká zemědělská univerzita v Praze
  455. Barbora Šestáková,     tajemnice VVG / Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i.
  456. Filip Karásek,     PhD student/ Ústav molekulární genetiky
  457. Michal Tošner ,     OSVČ - aplikovaný kvalitativní výzkum, analytik, konzultant, art kurátor
  458. Ondřej Kauzál,     onitolog, Ústav biologie obratlovců AV ČR
  459. Michael Polák,     Doktorand, FF UK
  460. Jana Kocková,     vědecký asistent / Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  461. Naděžda Křečková Tůmová,     Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  462. Petra Hesová,     redaktorka a bohemistka, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  463. Daniel Růžek,     profesor, Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita/ vědecký pracovník, Biologické centrum AVČR
  464. Aneta Pilsová ,     Doktorand, Česká zemědělská univerzita
  465. Martina Hartmanová,     Sociologický ústav AV ČR v. v. i.
  466. Adam Dušek,     Vědecký pracovník / Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.
  467. Marie Jeřábková,     sekretářka UTIA AV ČR
  468. Sergej Hloch ,     Senior research/ Ustav geoniky Ostrava
  469. Vojtěch Večeře,     doktorand / Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  470. Anna Fialová,     technik / VÚRV v.v.i.
  471. Jiří Rudolf,     MU
  472. Alena Lacková,     důchodkyně
  473. František Studnička,     ředitel a jednatel společnosti Lékařské přístroje s.r.o.
  474. Yvona Tyrolová,     odborná pracovnice, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  475. Nikola Pajerová,     doktorand, asistent VŠ na FS ČVUT
  476. Anna Rudolfová,     doktorandka / MU
  477. Pavel Baloun,     Historický ústav AV ČR
  478. Veronika Pehe,     Historička, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  479. Marta Majerová ,     Studentka FF UK
  480. Vítězslav Bula,     odborný pracovník / Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  481. Pavel Kubát,     chemik/Ústav fyzikální chemie AV ČR
  482. Kateřina Studničková,     Překladatelka
  483. Lenka Vostrá ,     akademická pracovnice / Ústav státu a práva AV ČR
  484. Michal Křesťan,     Technik, ČVUT
  485. Vojtěch Malínek ,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  486. Robert Trbola,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v.i.
  487. Anja Bunzel,     Ustav dejin umeni AV CR
  488. Jaroslav Piálek,     vědecký pracovník, Ústav biologie obratlovců AV ČR
  489. Michal Strnad,     Doktorand, Vysoká škola ekonomická v Praze
  490. Věra Skřivanová,     ved. vědecký pracovník, Výzkumný ústav živoč.výroby
  491. Petra Kotilová,     Ústav půdní biologie a biogeochemie AV ČR
  492. Tina Vrabcová ,     HR koordinátorka/ Biologické centrum AVČR
  493. Ondřej Peřina,     Student - přírodovědecká fakulta UK
  494. Martin Lukeš,     PostDoc, Mikrobiologický ústav AVČR, Třeboň
  495. Radek Šimík,     docent, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  496. Anna Kovárnová,     student, vědecký pracovník / VŠCHT Praha, Ústav termomechaniky AV ČR
  497. Peter Vallo,     vědecký pracovník / Ústav biologie obratlovců AVČR, v.v.i.
  498. Anna Gnot,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  499. Jana Barvíková,     Výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v.i.
  500. Martin Koller,     postdoktorand/ Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  501. Vít Latzel,     Vědec/ Botanický ústav
  502. Tereza Hatalová,     Parazitologický ústav AV ČR
  503. Pavel Jungwirth,     vědecký pracovník Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
  504. Václav Rameš,     učitel, historik. Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v.v.i.
  505. Jiří Dokulil,     Projektový manažer / Frentech Aerospace
  506. Alena Sarkissian,     vědecká pracovnice, Filosofický ústav AV ČR
  507. Jan Lipavský,     výzkumný pracovník, VÚRV
  508. Petr Šulc,     vědecký pracovník/ Ústav termomechaniky AV ČR
  509. Jiří Vackář,     seismolog / Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR
  510. Nikola Sagapova,     Odborný asistent/Ekonomická fakulta JU
  511. Miroslava Strnadová,     důchodce
  512. Jan Randák,     Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  513. Geoffrey Dierckxsens,     FLU
  514. Jiří Matějů,     redajtor Folia Microbiolgica, Mikrobiologický ústav AV ČR, vvi, Praha
  515. Jana Kokešová,     Postdoc, Ústav státu a práva AV ČR
  516. Tomáš Šimon,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  517. Tina Magazzini,     Postdoctoral Researcher / Czech Academy of Sciences
  518. Pavel Nývlt,     klasický filolog / Filosofický ústav AV ČR
  519. Klára Hajková,     Student/ PŘF JU
  520. Martin Fotta,     Vědecký pracovník, Etnologický ústav AVČR
  521. Michael Hauser,     vědecký pracovník/Filosofický ústav AV ČR
  522. Vendula Hnídková,     Historička umění/Ústav dějin umění AV ČR
  523. Alžbeta Kuchtová,     Filozofický ústav Slovenskej Akadémie Vied
  524. Zdenka Hybnerová,     laborantka - Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  525. luděk Brož,     výzkumný pracovník, Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.
  526. Ing František Beneš,     důchodce
  527. Klára Kudlová,     vědecký pracovník AV ČR
  528. Gabriela Mühlbachová,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  529. Marek Henzl ,     IT specialista
  530. Jozef Henzl ,     analytik programátor
  531. Jan Kalina,     vědecký pracovník, Ústav informatiky AV ČR
  532. László Kovács,     OSVČ
  533. Václav Vondrovský,     postdoktorand/Archeologický ústav AV ČR Praha
  534. Dominika Maurencová,     PhD student / Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
  535. Milan Znoj,     Redaktor
  536. Zdeněk Vejvoda,     etnomuzikolog / Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  537. Anna Kromerová,     Student/Masarykova univerzita
  538. Kristýna Němcová ,     Administrativní pracovník Samsung Czech and Slovak s.r.o.
  539. Martin Lamač,     vědecký pracovník / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského, AV ČR
  540. Anatolii Spesyvyi,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
  541. Andrea Zobačová,     archivářka/ Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  542. František Válek ,     Akademický pracovník, Univerzita Pardubice/Univerzita Karlova
  543. Květoslav Belda,     Vědecký pracovník / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR
  544. Jan Langmaier,     vědecký pracovník / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského, AV ČR
  545. PhDr. Jiří Voženílek,     důchodce (dříve Filosofický ústav AV ČR)
  546. Miroslav Oborník,     ředitel Parazitologického ústavu Biologického centra AV ČR
  547. Monika Woźniak,     Filosofický ústav AV ČR
  548. Jaroslava Morávková,     vědkyně/Ústav Fyzikální chemie J. Heyrovského, AV ČR
  549. Jaroslav Otčenášek,     Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  550. Michaela Ptáková ,     Odborný asistent/Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  551. Věra Folejtarová,     technolog Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i
  552. Matěj Novák,     Odborný asistent výzkumu/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i
  553. Vladimír Havlík,     Vědecký pracovník / Filosofický ústav AV ČR, v.v.i.
  554. Matouš Mokrý,     Doktorand / Ústav religionistiky FF MU
  555. Tomáš HLUSKA,     Graduate School of Bioagricultural Sciences, Nagoya University
  556. Kristýna Kantnerová,     Postdoctoral fellow, University of Colorado Boulder, Geological Sciences & Institute of Arctic and Alpine Research, Colorado, USA
  557. Jiří Suk,     historik, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  558. Václav Kaška,     VŠ pedagog / FF MU
  559. Josefina Weinerova,     PhD student, University of Nottingham
  560. Marek Suk,     historik, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Ústav dějin Univerzity Karlovy a archiv Univerzity Karlovy
  561. Antonie Brožová ,     PhD. student UTIA AV ČR, FJFI ČVUT
  562. PhDr. Ludmila Kopalová,     Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.
  563. Anežka Brožová,     Etnologický ústav AV ČR, Fakulta sociálních věd UK
  564. Jarka Vičarová,     důchodce
  565. Jan Čermák,     student UK
  566. Sandra Kreisslová,     Výzkumný pracovník / Etnologický ústav AV ČR
  567. Olga Hubíková ,     výzkumný pracovník, RILSA (Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v.i.)
  568. Miroslav Zvelebil,     knihovník
  569. Doc. Kateřina Lišková, Ph.D. ,     Historický ústav AV ČR
  570. Alexey Bondar,     Entomologický ústav, Biologické centrum AV ČR
  571. Jaroslava Konečná,     asistent/Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v.i.
  572. Milan Sovilj,     historik, Historický ústav AV ČR, v.v.i.
  573. Anna Flaišmanová ,     Central European university
  574. Zenon Hanappi ,     Die angewandte Vienna
  575. Vaclava Flaismanova,     Středoškolská ucitelka
  576. Alžběta Králová,    
  577. Jakub Valuch,     Student
  578. Jaroslav Hassman,     Student/UK
  579. Kateřina Fuksová ,     Doktorandka / Institut mezinárodních studií, FSV UK
  580. Marek Galuška ,     Student UPOL
  581. Šimon Kinc,     student, FF UK
  582. Václav Vaněk,     literární historik/FF UK
  583. Jan Kovář,     Zástupce ředitele výzkumu, Ústav mezinárodních vztahů
  584. Jan Borovička,     vědec, Geologický ústav a Ústav jaderné fyziky Akademie věd ČR
  585. Barbora Hunčovská,     doktorandka, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  586. Jakub Zítko,     Doktorand FHS UK
  587. Vavřinec Holeček ,     student, Filosofická fakulta UK
  588. Barbora Kocánová,     Vědecká pracovnice / Filosofický ústav AV ČR
  589. Tomáš Hlaváček,     Student Univerzity Karlovy
  590. Michal Beneš,     psycholog
  591. Kateřina Zumrová,     podnikatelka
  592. David Kalhous,     Docent, FFMU
  593. Tereza Juhászová,     doktorandka, FSV UK
  594. Juraj Juhász,     Marketér Ceska rodinna firma
  595. Martin Heřmanský,     sociokulturní antropolog, Univerzita Karlova
  596. Jana Konopásková,     IT administrátor v důchodu/Geofyzikální ústav AV ČR
  597. Denisa Michalinová ,     Jihočeská univerzita
  598. Miroslav Vlček,     odborný asistent, Ostravská univerzita
  599. Jakub Mazanec,     historik, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR / Ústav světových dějin FF UK
  600. Michaela Lenčéšová,     Historička / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  601. Štěpán Rybák,     student / FF UK
  602. Martina Pechackova,     studentka CUNI
  603. Vojtěch Kolář,     Přírodovědecká fakulta, Jihožeská Univerzita & Entomologický ústav, Biologické centrum AV ČR
  604. David Gerner,     Student Filosofická fakulta UK
  605. Jan Böhm,     nezaměstnaný
  606. Ilona Pálné Kovács,     Centre for Economics and Regional Studies
  607. Ilona Pálné Kovács,     Centre for Economics and Regional Studies
  608. Vojtěch Radolf,     vědecký pracovník / Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i.
  609. Hana Bortlová-Vondráková,     historička / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  610. Vít Smetana ,     historik / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  611. Kristýna Černá,     student / FF UJEP
  612. Olga Baranová,     redaktorka, Filosofický ústav AV ČR
  613. Jana Havlakova,     Aktivni hudebnice, ucitelka hudby
  614. Martin Babička,     postdoktorand / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  615. Martin Šálek,     biolog / Ústav biologie obratlovců AVČR
  616. Mgr. Kristyna Blazkova, Ph.D.,     Postdoktorandka, UOCHB AV CR/Stanford University
  617. Václav Sixta,     Ústav Českých dějin, Filozofická fakulta UK
  618. Štěpánka Lehmann,     výzkumná pracovnice / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí (RILSA)
  619. Iva Pachtová,     učitelka Gymnázia Na Zatlance
  620. Martin Šanda,     docent / ČVUT
  621. Zdeněk Zíma ,     OSVČ
  622. PhDr. Martin Čechura, Ph.D.,     Archeolog
  623. Kryštof Trefil,     Student/ UK
  624. Zikmund Bartoníček,     PhD student, University College London
  625. Markéta Kroupová ,     Studentka, FSV UK
  626. Renata Collard ,     UC Denver
  627. Petr Tichavský,     vědecký pracovník, Ústav teorie informace a automatizace AV ČR
  628. Jiří Hlaváček,     výzkumný pracovník / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  629. Tereza Ormsby,     Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
  630. Jana Martin,     Přírodovědecká fakulta, Jihočeská univerzita
  631. Adéla Gjuričová,     Vědecká pracovnice, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  632. Daniela Kolenovská,     historik, FSV UK
  633. Anežka Kuzmičová,     Vědecký pracovník / UK
  634. Pavel Horák,     výzkumník / Etnologický ústav AV ČR
  635. Kristína Rajkovičová,     Študentka Masarykova univerzita
  636. Kateřina Krulišová,     Nottingham Trent University
  637. Alexandra Kroupová ,     Lékař, Klinika psychoterapeutické a psychosomatické péče, Praha 10
  638. Jindřich Mašín,     SCK Asteria Dubí
  639. Pavel Beneš,     Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  640. Viktorie Stojanova,     Student VŠ
  641. Pavel Bareš,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v.v . i.
  642. David Homoláč,     magisterský student / Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
  643. Ondřej Sládek,     Letecká spedice/logistika
  644. Edita Henzl,     Socioložka Psychoterapeutka
  645. Zuzana Urválková,     vysokoškolský pedagog / Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně
  646. Michaela Holubová ,     Vědecký pracovník junior/ Hydrobiologický ústav, Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
  647. Jan Polívka,     Kastelán / Národní památkový ústav
  648. Jakub Raška,     historik / Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  649. Tomáš Bartl,     Vývojové centrum, Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
  650. Vilém Skopal,     doktorand, FF Universita Pardubice
  651. Vít Vlnas,     Univerzita Karlova a Moravské zemské muzeum
  652. Petr Pavlas,     Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  653. Lenka Žárská ,     Doktorand / MU
  654. Soňa Molnárová,     odborný pracovník AV ČR
  655. Stanislav Pavelka,     odborný pracovník / Ústav molekulární genetiky AV ČR
  656. Pavel Knápek,     vysokoškolský učitel
  657. Mgr. Filip Hampel ,     Doktorand - Ostravská univerzita
  658. Michal Vokurka,     Historický ústav AV ČR
  659. Blanka Koslová,     Důchodkyně
  660. Pavel Kořínek,     vědecký pracovník, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  661. Vendulka Englischová ,     Ostravská univerzita
  662. Tereza Jermanová,     Odborná asistentka, Filozofická fakulta UK
  663. Tereza Stockelová,     Sociologický ústav AV CR a Univerzita Karlova
  664. Jan Váška,     Odborný asistent, Fakulta sociálních věd UK
  665. Jakub Hrouda,     Ústav biologie obratlovců AV ČR
  666. Pavel Mücke,     historik, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i.
  667. Vladimír Handl,     pedagog a výzkumník, Fakulta sociálních věd UK
  668. Ondřej Nováček,    
  669. Petr Šlechta,     odborný asistent / Ostravská univerzita
  670. Otakar Bureš ,     FF UPOL
  671. Michal Pavlásek,     výzkumník, Etnologický ústav AV ČR/Institute of Ethnology CAS
  672. Lucie Storchová,     FLU AVČR, research professor
  673. Zdeněk Vašek,     archivář
  674. Zuzana V. Harmáčková,     výzkumná pracovnice, Ústav výzkumu globální změny AV ČR
  675. Tomáš Ligurský,     výzkumný pracovník / Ústav geoniky AV ČR, v. v. i.
  676. Matěj Kratochvíl,     vědecký pracovník, Etnologický ústav AV ČR
  677. Matěj Bílý,     historik/Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  678. Bakó Imre,     Organic Chemistry Institute, Institute for Natural Science, Hungary
  679. Aleš Kroupa,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  680. Dana Nedvídková,     referent, Státní zemědělská a potravinářská inspekce
  681. Sofie Royeaerd,     Lektorka / FF Masarykova univerzita
  682. Hana Kosáková,     VŠ pedagog
  683. Jan Hladký,     Vědecký pracovník/Ústav informatiky AV ČR
  684. Miroslav Minařík ,     Arborista
  685. Luděk Jirka,     Univerzita Hradec Králové
  686. Daniela Kohútová ,     Student MU
  687. Radka Stahr,     akademický pracovník FF UK
  688. Tereza Flossmannová,     Studentka UK
  689. Tereza Jiroutová Kynčlová,     odborná asistentka, Fakulta humanitních studií, UK
  690. Hynek Janoušek,     Vědecký pracovník, Filosofický ústav AV ČR v.v.i.
  691. Robert Novotný,     Filosofický ústav AV ČR
  692. Alena Panicucci Zíková,     Vedoucí vědecký pracovník/Biologické centrum v.v.i
  693. Lenka Bučinská,     Postdoc / Centrum Algatech, Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i.
  694. Martin Ritter,     vědecký pracovník / FLÚ AV ČR
  695. Jakub Vašíček ,     Doktorand, University of Bergen, Norsko
  696. Petr Kouba,     Vědecký pracovnik/Filosoficky ústav AV
  697. Bob Kuřík,     Antropolog / FHS UK
  698. Kristýna Hrdličková,     Národní ústav duševního zdraví
  699. Ing. Zdeněk Hroník,     důchodce
  700. Miloslav Homolka,     vědecký pracovník, Ústav biologie obratlovců AV ČR, Brno
  701. Alžběta Dyčková,     Doktorand, UK
  702. Daniela Vonbauer ,     MUNI
  703. Ondřej Baran,     Skladník, Distributor - Masarykův ústav a Archiv AV ČR v.v.i.
  704. Václav Skořepa,     výzkumný pracovník - Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Ústav českých dějin FF UK
  705. Věra Dvořáčková,     Historička / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  706. Dalibor Prix,     historik umění, Ústav dějin umění AV ČR
  707. Magdaléna Jacková,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  708. Jana Nosková,     vědecká pracovnice, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  709. Daniela Tinková,     Ústav českých dějin, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  710. Jiří Friedl ,     Historik / Univerzita obrany Brno
  711. Martina Trojanová,     Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  712. Lenka Hlávková,     ředitelka Ústavu hudební vědy / FF UK
  713. Gabriela Höschlová,     student UK
  714. František Baďura,     knihovník, Národní knihovna ČR
  715. Jan Kober,     vědecký pracovník, Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i.
  716. Matej Drobňák,     Vědecký pracovník, Univerzita Hradec Králové
  717. Richard Halama,     Vývojář software
  718. Martin Holeňa,     ÚI AV ČR
  719. Martin Veselý,     Fakulta sociálních studií MU
  720. Aleš Kovařík,     vědec/AV ČR
  721. Filip Jankovec,     doktrorant / Matematicko-fyzikální fakulta UK
  722. Ondrej Beran,     Univerzita Pardubice
  723. Jan Netík,     Ústav informatiky AV ČR
  724. Jiří Filip,     vědecký pracovník, Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  725. Michal Vaníček,     VŠ pedagog / Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
  726. Jitka Močičková,     Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  727. Petr Prášek,     Filosofický ústav AV ČR
  728. Milan Drápala,     vedoucí redaktor časopisu / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i.
  729. Milan Klimeš,     dlouhodobě v zahraničí
  730. Alena Výborná,     odborný pracovník /Výzkumný ústav živočišné výroby,v.v.i.
  731. Jan Hinterholzinger,     Technik, Mikrobiologický ústav AV ČR
  732. Martin Tharp, MA, PhD,     OSVČ, bývalý doktorand FHS UK
  733. Miloš Hlávka,     programátor
  734. Jakub Koláček,     Katedra Blízkého východu FF UK
  735. Petra Načeradská,     Památkář / Národní památkový ústav
  736. Vilém Nachtmann,     UK
  737. Katja Brankatschk,     Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  738. Vendula Trnková,     bibliografka/Ústav pro českou literaturu AV ČR
  739. Adam Musil,     programátor
  740. Elena Kudrnová ,     Odborný pracovník / Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  741. Martin Žabka,     Vědec/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  742. Lenka Volková,     Odborný pracovník / Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  743. Jakub Gemperle,     Vědecký pracovník /Ústav Molekulární Genetiky AV ČR
  744. Miroslav Michela,     historik / FF UK
  745. Jana Brožová,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby
  746. Jiří Plíhal,     vědecký pracovník ÚTIA AV ČR, v.v.i.
  747. Barbora Stehlíková,     Doktorandka, Fakulta sociálních věd UK
  748. Jiří Ščučka,     vědecký pracovník/ Ústav geoniky AV ČR Ostrava
  749. Pavel Nerušil,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  750. Jan Malínský,     vědecký pracovník / Ústav experimentální medicíny AV ČR
  751. Lucie Milerová,     asistentka/Ústav termomechaniky
  752. Pavla Machalíková,     historička umění, Ústav dějin umění AV ČR
  753. Soňa Veverková,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i. (RILSA)
  754. Pavla Pabišková,     vědecko-výzkumná pracovnice/VÚRV vvi.
  755. Zuzana Lizcová,     UK
  756. Zuzana Bártová,     odborná asistentka, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  757. Michal Horáček,     vědec/Ústav Fyzikální chemie J. Heyrovského v.v.i. AV ČR
  758. Jaroslav Pinkas,     vysokoškolský pedagog, PedF UK
  759. Miroslava Tkadlecová,     odborná asistentka / MENDELU
  760. Kateřina Veselá,     Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání
  761. Magdaléna Štolcová,     vědecký pracovník/Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.
  762. Stephanie Rudwick,     Etnologický ústav AV ČR
  763. Jurjen Duintjer Tebbens,     Ustav Informatiky AV CR, Farmaceuticka fakulta UK
  764. Tereza Horská,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  765. Jana Vinciková,     technik / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  766. Petr Kotlan,     Student, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
  767. František Adámek,     Archeolog - Archeologický ústav, Praha; Asistent výzkumu - Ústav dějin umění, Praha
  768. Monika Vrzgulova,     Ustav etnologie a socialnej antropologie SAV, v.v.i.
  769. Michal Charypar,     literární historik, Ústav pro českou literaturu AV ČR
  770. Simona Lucáková,     Doktorand; Ústav chemických procesů AV ČR, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  771. Barbora Řepková,     historička umění / Ústav dějin umění Akademie věd ČR, v. v. i.
  772. Miloš Faltus,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  773. Kateryna Pysanaenko,     Postdoktorand, UEM AV ČR
  774. Renata Kyzlinková,     výzkumný pracovník/ RILSA
  775. Jakub Vonbauer,     Stavbyvedoucí
  776. Veronika Ježková,     Bibliografka / Ústav dějin umění AV ČR
  777. Miroslav Čenský,     vědecký pracovník / Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  778. Robert Mařík,     akademický pracovník/Mendelova univerzita
  779. Barbora Gergelová,     odborná pracovnice/ Etnologický ústav AV ČR,v.v.i.
  780. Vendula Šlechtová,     Vědecký pracovník/Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  781. Radek Zeman,     programátor, zakladatel portálu Onlineschool.cz
  782. Dana Pokorná,     chemik
  783. Adam Kutálek,     Web Dev
  784. Jana Horecká,     IT specialista / startup
  785. Renata Berkyová,     Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  786. Ondřej Kincl,     student/UK
  787. Klára Tupá,     soukromá osoba
  788. Vlastimil Šlechta,     Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  789. Srdjan Grusanovic, Ph.D.,     Institute of Molecular Genetics of the Czech Academy of Sciences
  790. Rhianydd Hallas,     Vědecká pracovnice, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  791. Tereza Prášilová,     Ústav výzkumu globální změny AV ČR
  792. Tomáš Hoření Samec,     Sociolog, Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  793. Hana Šedinová,     latinská medievistka, Filosofický ústav AV ČR
  794. Pavel Horák,     historik, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  795. Michal Frankl,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  796. Jitka Jindřišková,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  797. Helena Kučerová,     učitelka / FF UK, FIS VŠE, VOŠIS
  798. Luboš Úradníček,     ak. pracovník - docent, MENDELU
  799. Eva Skřivanová,     vědecká pracovnice/Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  800. Nikola Tohma,     historička / Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  801. Jiřina Vejnarová,     ředitelka/Ústav teorie informace a automatizace AV ČR
  802. Svatopluk Herc,     historik, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  803. Martin Lukáš,     literární historik / Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i.
  804. Lukáš Kulaviak,     Systémový inženýr / Edhouse, s.r.o.
  805. Radek Machát,     Výzkumný pracovník, Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i.
  806. Petr Schink,     Knihovník/Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  807. Irena Brányiková,     vědecký pracovník / Ústav chemických procesů
  808. Adéla Provazníková,     lektorka / Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  809. Lenka Suchá,     vědecká pracovnice, Ústav výzkumu globální změny AV ČR
  810. Adéla Jůnová Macková,     vědecký pracovník, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  811. Michael Wögerbauer,     literární historik, Ústav pro českou literaturu AV ČR, v.v.i.
  812. Vít Patočka,     Student, MU
  813. Jan Chlíbec,     historik umění / Ústav dějin umění AV ČR
  814. Alan Kádek,     junior researcher / Mikrobiologický ústav AVČR
  815. Anna Řičář Libánská,     doktorandka, Středisko ibero-amerických studií FF UK
  816. Marie Kallischková,     ÚMG, AV ČR
  817. Josef Řičář,     doktorand FHS UK
  818. Petr Sladký,     Odborný výzkumný pracovník / Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  819. Lucie Veselá,     Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i.
  820. Soňa Knířová,     studentka, ČZU
  821. Libor Jůn,     Archivář, historik a kurátor/Národní muzeum
  822. Vlastimil Beran,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí (RILSA)
  823. Laura Kuen,     Etnologický ústav AV ČR/Institute of Ethnology CAS
  824. Aneta Plzáková,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  825. Jan Hajič,     Vědecký pracovník, Masarykův ústav a archiv AV ČR / Matematicko-fyzikální fakulta UK
  826. Jiřina Hosáková,     odborná asistentka, Ostravská univerzita
  827. Filip Kadlec,     Fyzikální ústav AV ČR
  828. Adéla Prokopová,     Student VUT
  829. Adam Václav Šedivý,     student FF UK
  830. Brian Panicucci,     Biology Center
  831. Daniela Bartáková,     vědecká pracovnice / Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  832. Barbora Menclová,     historička, Institut mezinárodních studií FSV UK
  833. Bořivoj Putna,     Student
  834. Veronika Beranská,     Etnologický ústav AV ČR
  835. Roman Kašparovský,     Lékař, Vojenská nemocnice Brno
  836. Ivana Ebelová,     Katedra pomocných věd historických a archivního studia FFUK
  837. Ondřej Vodička ,     historik, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  838. Kristýna Drahošová,     IT Technik / Agora Plus
  839. Jana Malínská,     Historička, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  840. Veronika Chalupová,     studentka, Masarykova univerzita
  841. Jan Hálek,     historik, archivář / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  842. Josef Musil,     doktorand / Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  843. Soňa Habová,     projektový pracovník / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v.v.i.
  844. Matěj Pokorný,     Student ČVUT
  845. tomas cermak,     Samostaný technik / Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i.
  846. Petr Pajdla,     Archeolog | Archeologický ústav AV ČR, Brno, v.v.i.
  847. Marek Blaho ,     neuvedu
  848. Nataša Kmochová,     archivářka, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  849. Jan Budňák,     odborný asistent, FF MU
  850. Jana Kopecká,     odborný pracovník, AV ČR ÚŽFG Liběchov
  851. Taťána Sulimenko,     odborný pracovník, Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
  852. Markéta Šantrůčková,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  853. Kateřina Vršecká,     vědec. pracovník / Filosofický ústav AV ČR
  854. Alena Kruisová,     vědecký pracovník / Ústav termomechaniky AV ČR
  855. Blanka Collis, PhD,     biochemička, projektová manažerka / Ústav organické chemie a biochemie AVČR
  856. Michal Kurz,     historik / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  857. Tomáš Suk,     Vědecký pracovník, Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  858. Elena Filová,     Vědecký pracovník/ Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.
  859. Josef Šimon,     ředitel / Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i.
  860. Dušan Romportl,     PřF UK
  861. Milan Herout,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky,v.v.i. Praha
  862. Karolina Válová,     FF UK
  863. Zdeněk Abrham,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky, v.v.i.
  864. Eszter Honti,     tlumočnice OSVČ
  865. Jiří Dostálek,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  866. Martina Málková,     Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.
  867. Petr Halada,     vědecký pracovník/Mikrobiologický ústav AVČR
  868. Jiří Mach,     Provozní ředitel, Ústav mezinárodních vztahů, v.v.i.
  869. Alena Černá,     studentka UK
  870. David Novák,     vědecký pracovník / Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.
  871. Sylva Höhne,     výzkumná pracovnice / Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i. (RILSA)
  872. Michaela Krejčová,     technik výzkumu, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  873. Miroslav Paulíček,     Fakulta sociálních studií OU
  874. Marie-Elizabeth Ducreux ,     Directrice de Recherche Émérite au CNRS, Centre de Recherches Historiques Ecole des Hautes Études en Sciences Sociales Paris
  875. Tetiana Lukianova,     Ústav termomechaniky AV ČR
  876. Lenka Jungmannová,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  877. Petr Hutla,     Výzkumný pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i.
  878. Hana Skokanová,     výzkumnný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  879. Martin Ďurďovič,     vědecký pracovník / Sociologický ústav AV ČR
  880. Martin Mádl,     historik umění / Ústav dějin umění AV ČR, v. v. i.
  881. Zuzana Řezníčková,     projektová specialistka/SOÚ AV ČR v.v.i.
  882. Ladislav Polák,     Vědec, technik/ Geologický ústav, AV ČR
  883. Mgr Iva Martincová PhD,     Populační biolog, European Association of Zoos and Aquaria
  884. Bohuslav Halfar,     akademický pracovník Ekf VŠB - TU Ostrava
  885. Vratislav Horák,     vědecký pracovník / Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  886. Vladimír Ždímal,     vedoucí vědecký pracovník / Ústav chemických procesů AV ČR
  887. Anna Kolářová,     Odborná pracovnice VŠ, Sociologický ústav AV ČR
  888. Mgr. Monika Šugerková,     odborný asistent, Ústav biologie obratlovců AV ČR
  889. Lucie Trlifajová,    
  890. Lucia Kvočáková,     historička umění / Ústav dějin umění AV ČR
  891. Jakub Kapičiak,     vědecký pracovník, Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  892. Dana Svobodová,     klasická filoložka, překladatelka (dříve 1. LF UK)
  893. Adam Karas,     1. lékařská fakulta UK
  894. Petr Kubala,     Sociolog, Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  895. Terezie Lokšová,     Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  896. RNDr. Mgr. Leona Svobodová, Ph.D.,     Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  897. Helena Maršíková,     Provozní restaurace
  898. Šárka Lojdová ,     předsedkyně České asociace doktorandek a doktorandů
  899. Jan Májíček,     projektový koordinátor
  900. Michal Sipos,     researcher/Institute of Ethnology of the Czech Academy of Sciences
  901. Marketa Mareckova,     vědecký pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  902. Eva Tůmová,     Administrativní pracovnice / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  903. Jana Nenadalová,     Doktorandka, Masarykova Univerzita
  904. Jan Mařík,     archeolog / Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.
  905. Barbora Sojkova,     All Souls College, Oxford, Velka Britanie
  906. Jana Eberle Ružarovská,     Právník ČNB
  907. Tereza Böhmová ,     Odborný pracovník ve zdravotnictví
  908. Martin Weber,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  909. Stanislav Hlaváč,     OSVČ
  910. Adam Horký ,     kurátor, Národní technické muzeum
  911. Alice Koubová,     vědecká pracovnice Filosofický ústav AVČR
  912. David Blažek,     Slovanský ústav AV ČR
  913. Václav Kudrna,     vědecký pracovník, náměstek pro účelovou činnost, Výzkumný ústav živočišné výroby,v.v.i. Uhříněves
  914. Jiří Šoukal,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  915. Helena Chalupová,     vědecká pracovnice / Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  916. Muriel Blaive, PhD,     Universita v Hradci (Rakousko)
  917. Filip Klega ,     Básník
  918. Daniel Baránek,     Historický ústav AV ČR
  919. Markéta Šmolková ,     Archeolog, Archeologický ústav Praha, AVČR
  920. Ondřej Novotný,     doktorand - Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (Katedra sociologie)
  921. Martin Chytil,     Datový Analytik
  922. Lenka ODSTRČILOVÁ,     Vedoucí pokusné stanice, Výzkumný ústav rostlinné výroby v. v. i.
  923. Václav Petrbok,     vědecký pracovník Ústavu pro českou literatzuru AV ČR v.v.i., vysokoškolský učitel FF UK
  924. Katarína Demková,     Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictvi, v.v.i.
  925. Roman Galovič,     doktorand / Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  926. Eva M. Hejzlarová,     akademická pracovnice, FSV UK
  927. Tomáš Strachota,     student
  928. Kamil Holý,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby
  929. Alena Andrlová Fidlerová,     Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  930. RNDr. Václav Strnad ,     Důchodce
  931. Jan Obdržálek,     docent, prac. důchodce, MatFyz, UK
  932. Jakub Doležal ,     archivář, konzultant / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, LightComp
  933. Petr Cieslar,     Content maker/popularizátor vědy
  934. Tomáš Vilímek,     historik, Ústav pro soudobé dějiny
  935. Jan Beseda,     Vedoucí Národního centra distančního vzdělávání/Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i.
  936. Vlasta Dufková,     romanistka, překladatelka / dříve FF UK
  937. Adam Hudek,     Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  938. Hynek Frýdl,     student navazujícího magisterského studia, Filozofická fakulta UK
  939. Nicol Staňková,     doktorandka Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  940. Jakub Stejskal,     vědecký pracovník, Seminář dějin umění, FF MU
  941. Martin Poch,     pracovník ve vzdělávání
  942. Karolína Padělková,     studentka / Filozofická fakulta UK
  943. Veronika Tománková, DiS.,     laborant / Výzkumný ústav zemědělské techniky v.v.i.
  944. Marie Sýkora,     Zahradní architekt , Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  945. Martin Biskup,     právník / Městský úřad Odry
  946. Marta Harasimowicz,     historička, vysokoškolská pedagožka, doktorandka Filozofické fakulty UK
  947. Petra Slížková,     Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  948. Radek Pražan,     vědekcý pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky, v.v.i.
  949. Kamil Král,     vedoucí odboru ekologie lesa / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  950. Dana Hejnová,     technik, Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i.,Praha Ruzyně
  951. Zdeněk Volek,     vědecký pracovník, Výzkumný ústav živočišné výroby,v.v.i.
  952. Hana Hasníková,     vědecký pracovník/ Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR
  953. Lenka Volková,     odborný pracovník, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i, Uhříněves
  954. Milan Ďurina ,     Student
  955. Lubomír Čejka,     vedoucí pokusné stanice / VÚRV v.v.i.
  956. Jana Chrpová,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  957. Martinváa Vojtěcho,     vědecký asistent/Výzkumný ústav rostlinné výroby
  958. Jan Konečný,     Student PřF UK
  959. Jan Čuberka,     UPOL
  960. Veronika Jungmannová,     Historický ústav AV ČR
  961. Kateřina Kyšová,     mzdová účetní/ Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  962. Jan Holík,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  963. Martina Smejkalová,     personalistka, Ústav živočišné fyziologie a genetiky
  964. Michal Dyčka,     Archeolog, AV ČR
  965. Jitka Hroníková,     Mzdová účetní, Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR
  966. Jana Wollnerová,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  967. Barbara Schmidtová ,     Student, UK
  968. Daniel Soukup,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  969. Kateřina Děcká,     Učitelka
  970. Ladislav Jackson,     proděkan, odborný asistent, Fakulta výtvarných umění VUT v Brně
  971. Jan Zima,     Laboratorní technik / Přírodovědecká fakulta JČU
  972. Juraj Olejňák,     doktorand, Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  973. Jana Mynářová,     akademický pracovník / FF UK
  974. Kateřina Tomková,     Archeologický ústav AV ČR, Praha, v.v.i.
  975. Jan Pešán,     VUT
  976. Michal Mrva,     Archeolog / AV ČR
  977. Ondřej Studeník,     Doktorand/Ústav termomechaniky AV ČR,Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  978. Veronika Kosová,     Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  979. Ondřej Tkaczyszyn,     Student, FF UK
  980. Jana Marešoová,     historik umění / Ústav dějin umění AV ČR, v. v. i.
  981. Gabriela Blažková,     Archeologický ústav AV ČR, Praha, v.v.i.
  982. Václav Žák,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  983. Lucie Uhlíková,     etnoložka / Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  984. Klára Kalíšková,     Národohospodářský ústav Akademie věd ČR a Fakulta informatiky a statistiky VŠE v Praze
  985. Jiří Hybler,     Fyzikální ústav AVČR
  986. RNDr. Kateřina Bišová, Ph.D.,     vědecký pracovník / Mikrobiologický ústav AV ČR
  987. Helena Ulbrechtová,     Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  988. Lubomír Otrusina,     FIT VUT
  989. Dana Motyčková,     odborný pracovník / Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  990. Petr Sedláček,     Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  991. Jana Tomšíčková,     Výzkum a vývoj
  992. Jiří Jaroš,     Senátor AS VUT, docen, Fakulta informačních technologií, VUT v Brně
  993. Patrik Nop,     Ph.D. student / Mendelova univerzita v Brně
  994. Ludmila Vodičková,     vědecký pracovník, Ústav experimentální medicíny AVČR, v.v.i
  995. Pavel Blažek,     Historik filosofie, Filosofický ústav AV ČR
  996. Martin Humpál,     vysokoškolský pedagog, FF UK
  997. Vladimíra Novotná,     vědecká pracovnice
  998. Petr Vodička,     vědecký pracovník/Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  999. Lenka Urbánková,     technik - Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1000. Jakub Lojda,     Student PhD, Fakulta informačních technologií VUT v Brně
  1001. Jana Nebesářová,     Vědecký pracovník, Biologické centrum AV ČR
  1002. Lenka Panušková,     vědecká pracovnice/Ústav dějin umění AV ČR
  1003. Zuzana Smékalová,     zástupce vedoucí laboratoře, Ústav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i.
  1004. Martin Vonášek,     Učitel, Gymnázium Hladnov a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  1005. Ondřej Klimeš,     Orientální ústav AV ČR
  1006. Antonín Machálek,     VÚZT, v. v. i.
  1007. Kateřina Vodičková Kepková,     Vědkyně/Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR v.v.i.
  1008. Taras Ardan,     vědecký pracovník, ÚŽFG, AV ČR
  1009. Veronika Zárubová,     OSVČ
  1010. Ondřej Kolář,     Slezské zemské muzeum
  1011. Vlado Bohdan,     Umělecký fotograf, Ústav dějin umění AV ČR, v.v.i.
  1012. Olga Prokopová,     vědec/Ústav Termomechaniky AV ČR, v.v.i.
  1013. Barbora Veselá ,     Cerebrum - Asociace osob po získaném poškození mozku, z.s.
  1014. Janis Brucha,     Student - MU
  1015. Josef Středula,     předseda ČMKOS
  1016. Vlasta Mádlová,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1017. Ľubica Kobová,     Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy
  1018. Petr Tarkowski,     vědecký pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1019. Martina Katolická ,     ra asistentka
  1020. Erika Frydrýšková ,     Zdravotní sestra Středomoravská a s Nemocnice AGEL Přerov, Dvořákova 75, 75152, Přerov
  1021. Lucie Merhautová,     vědecká pracovnice / Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  1022. Juraj Kyselica,     vědecký pracovník, Geofyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
  1023. Vasileios Prodromou,     ZO OS KOVO SKF Chodov
  1024. Pavlína Věchtová,     vědecký pracovník, Přírodověděcká fakulta JU
  1025. Roman Berezhanskyy,     student / gymnázium
  1026. RNDr. Věra Kůrková, DrSc.,     Ústav informatiky AV ČR, v.v.i.
  1027. Simona Kocová,     Zdravotní sestra / Stodská nemocnice
  1028. Stanislav Mikeš,     vědecký pracovník / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  1029. Petra Zabloudilová,     výzkumný pracovník / VÚZT, v. v. i.
  1030. Jiří Dynda,     vědecký pracovník, Slovanský ústav AV ČR, v.v.i.
  1031. RADEK KLABAN,     Promítač kino Strakonice
  1032. Martin Vostal ,     Zdravotnický záchranář
  1033. Petr Veselý ,     Důchodce
  1034. Kateřina Schindlerová,     computer science
  1035. Adéla Rádková,     FF UK
  1036. Jiří Němec,     OSVČ
  1037. Martin Kuna,     archeolog, Archeologický ústav AV ČR v Praze
  1038. Jiří Černý,     Specialista na světelnou mikroskopii / Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
  1039. Josef Radil,    
  1040. Jan Vybíral ,     Matematik/FJFI ČVUT
  1041. Robert Kolár,     literární vědec / Ústav pro českou literaturu AV ČR
  1042. Dagmar Dreslerová,     archeolog/Archeologický ústav AVČR, Praha, v.v.i.
  1043. Eva Tereza Veselá,     Radiologická asistentka, Fakultní nemocnice Plzeň
  1044. Barbora Veselá ,     Cerebrum - Asociace osob po získaném poškození mozku, z.s.
  1045. Pavel Hejda,     vedoucí vědecký pracovník, Geofyzikální ústav AV ČR
  1046. Julie Šulcová ,     inspektorka BOZP OS, archeoložka, Odborový svaz pracovníků kultury
  1047. Eva Kunzová,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1048. Tereza Soldátová,     FF UK
  1049. Ivo Dušek,     starobní důchodce
  1050. Barbora Blažková ,     Zdravotnik
  1051. Jan Vlk,     Vědecký pracovník, Fakulta informačních technologií, VUT v Brně
  1052. Dušan Krajči ,     důchodce
  1053. Jaroslav Svátek,     Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  1054. Dagmar Hájková,     historička/Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  1055. Veronika Večeřová,     doktorandka / Filozofická fakulta UK
  1056. Vítek Prokop,     student politologie/Filozofická fakulta ZČU
  1057. Dana Dvořáčková ,     Historička, Historický ústav AV ČR, v.v.i.
  1058. Jan Gojda,     Docent, 3.lekarska fakulta Univerzity Karlovy
  1059. Marie Oravcová,     Důchodce
  1060. Iveta Krejčířová,     Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  1061. Klára Tauerová,     PODNIKATEL
  1062. Jana Woffova,     Administrativní pracovník/odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR
  1063. Tomáš Vokoun,     úředník
  1064. Miroslava Jordánová ,     Fyzioterapeut
  1065. Jana Juhásová,     Vědecký pracovník - Ústav Živočišné Fyziologie a Genetiky AV ČR, v.v.i. Liběchov
  1066. Hana Kudličková,     Všeobecná sestra, Domov pro seniory, Věstonická p.o., Vestonická 1, Brno
  1067. Tereza Havelková,     humanitní vědkyně, vysokoškolská pedagožka, FF UK
  1068. Eva Vinická ,     Nemocnice Děčín
  1069. Aleš Červenka,     Datový skladník
  1070. Jan Šílený,     vědecký pracovník, Geofyzikální ústav AV ČR v.v.i.
  1071. Martin Mikuláš,     Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta
  1072. Ivana Raimanová,     vědecký pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1073. Radim Ryška,     ředitel, Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i.
  1074. Jiří Škárek ,     Záchranář, ZZSJMK
  1075. Radmila Poulová,     porodní asistentka
  1076. Oto Polouček ,     etnolog / Filozofická fakulta MU
  1077. Zvonikova Eva,     Zdravotní sestra
  1078. Tereza Novotná,     asistentka, Právnická fakulta, MU
  1079. Tereza Patrmanová,     PhD studentka / Výzkumný ústav rostlinné výroby, UK
  1080. Antonín Hořčica,     doktorand/ Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Ekonomická fakulta
  1081. Daniela Pátková ,     Výzkumný ústav rostlinnévýroby, v.v.i.
  1082. Jakub Čapek,     VŠ pedagog, FFUK Praha
  1083. Milan Smrž,     CEO Eurosolar
  1084. Milan Zajíček,     Ústav teorie informace a automatizace, v.v.i. AV ČR
  1085. Ing. Petr Januš,     Protection relay engineer / ABB
  1086. Jan Altman,     Vědecký pracovník/Botanický ústav AV ČR
  1087. Petr Baierl ,     Předseda výboru Vysokoškolský odborový svaz VOS, ZČU
  1088. Hana Tůmová,     Učitelka, Gymnázium a střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
  1089. Štefan Juhás,     vědecký pracovník / Ústav Živočišné Fyziologie a Genetiky AV ČR, v.v.i.
  1090. Adéla Ottová,     Projektová manažerka, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  1091. Emilie Nosková,     Stř. učitel v v.
  1092. Jan Heyda,     Odborný asistent / Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  1093. Zuzana Netolická,     Všeobecná sestra, nemocnice s.s.
  1094. Ivan Wichterle,     Emeritní pracovník, Ústav chemických procesů
  1095. Monika Botoš ,     Zdravotní sestra Nemocnice Havířov
  1096. Mária Reissausová,     Pracovník v soc. službách
  1097. Gabriela Synková,     Všeobecná sestra
  1098. Iveta Kirchová,     Zdravotní sestra/Dětské centrum, K.V.
  1099. Andrea Drexlerová,     Všeobecné sestra nemocnice Opava
  1100. Lubomír Francl ,     místopředseda Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR
  1101. Marie Zeyvalová ,     Pečovatelka, Domov U Anežky, Benátky nad Jizerou
  1102. Luboš Pomajbík,     předseda Odborového svazu dopravy
  1103. Jan Gruber,     IT administrator / O2
  1104. Radka Kozáková,     Paleobotanička, Archeologicky ústav AVČR, Praha, v.v.i.
  1105. Matěj Čermák,     Produkční
  1106. Lada Cinegrová ,     Hygienik / Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje
  1107. Markéta Marková ,     Zdravotní sestra
  1108. Nikola Koštová,     archeoložka / Archeologický ústav AV ČR, Praha v. v. i.
  1109. Eva Plotěná ,     Nemocnice Vyškov p.o.
  1110. Igor Sedlár,     vědecký pracovník / Ústav informatiky AV ČR
  1111. Petr Šafařík,     redaktor odborného časopisu, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  1112. Vladimíra kaňková,     všeobecná sestra
  1113. Hana Lisa ,     Zdravotní sestra
  1114. PhDr. Jaroslav Strnad, Ph.D.,     vědecký pracovník, Orientální ústav AV ČR, v.v.i.
  1115. Vít Přibylík,     Řidič vozidla Zdravotnické záchranné služby
  1116. Claire Madl,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  1117. Alena Vodáková,     doktorandka, Středisko ibero-amerických studií FF UK
  1118. Soňa Wojnarová,     Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - doktorand (Ústav českého jazyka a teorie komunikace)
  1119. doc. Mgr. et. Mgr. MARCIN Filipowicz, Ph.D.,     Univerzita Hradec Králové
  1120. Otakar Šída,     vědecký pracovník, Národní muzeum
  1121. Soňa Janáková ,     Zdravotní sestra, Vojenská nemocnice Brno
  1122. Petra Melichar,     Slovanský ústav AVČR
  1123. Monika Matoušková,     Archeolog - doktorand / Universita Karlova
  1124. Blanka Steinbauerová,     Všeobecná sestra/PLDD
  1125. Ivo Kužel,     OS KOVO
  1126. Tomáš Valášek,     Odborový svaz KOVO
  1127. Lenka Spurná ,     Vseob.sestra
  1128. Jan Šusta ,     Zdravotnický záchranář/Nemocnice České Budějovice a.s.
  1129. Gabriela Kiliánová,     emeritná pracovníčka Ústavu etnológie a sociálnej antropológie SAV, Bratislava
  1130. Petr Urban, PhD,     Vedoucí vědecký pracovník / Filosofický ústav AV ČR
  1131. Vítězslav Sommer,     Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  1132. Adam Kabela,     Matematik, ZČU
  1133. Jiří Pinkas,     vědecký pracovník / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v.v.i.
  1134. Tomáš Bláha,     Programátor / Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
  1135. Tereza Cloughesy,     Učitelka/Česky klub Zürich
  1136. Jiří Jílek,     předseda, Odborový svaz hasičů
  1137. Petr Jahelka,     1.místopředseda OS hasičů
  1138. Petr Ondrejkovič,     vědecký pracovník / Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
  1139. Jana Hnyková ,     OSZSP ČR místopředsedkyně
  1140. Dominik Kulcsár ,     Doktorand / Filozofický ústav SAV
  1141. Ondřej Kubů,     PhD student / Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT
  1142. Eliška Šolcová,     doktorandka/ Filosofický ústav AV ČR a Filozofická fakulta UK
  1143. Mgr. Roman Kucsa ,     Učitel ZŠ
  1144. Miloslava Štípková,     výzkumný pracovník VÚŽV
  1145. David Houška,     ASIC/FPGA Engineer, Honeywell
  1146. Petr Papoušek,     hasič/Hasičský záchranný sbor
  1147. Gabriela Kiliánová,     emeritná pracovníčka Ústavu etnológie a sociálnej antropológie SAV, Bratislava
  1148. Andrea Eisenreichová,     Doktorand, AV ČR, UK
  1149. Balázs Komoróczy,     archeolog/Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i.
  1150. Ivan Šimko,     postdoktorant, Akademie věd ČR
  1151. Václava Radějová,     personalista/ Odborový svaz KOVO
  1152. Jiří Hošna,     velitel stanice, Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje
  1153. Jan Říčný,     vědecký pracovník/Národní ústav duševního zdraví
  1154. Božana Niševa,     Vědecká pracovnice, Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  1155. Martin Marek ,     Thermo Fisher Scientific Brno
  1156. Aleksandra Holubowicz,     FF UK
  1157. Lukáš Vydra,     Informatik
  1158. Marianna Placáková,     historička umění / Akademie výtvarných umění v Praze
  1159. Pavel Soukup,     historik, Filosofický ústav AV ČR
  1160. Rudolf Kučera,     Historik, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v.v.i.
  1161. Petr Pelech ,     Vědecký pracovník, Matematicko-fyzikální fakulta UK
  1162. Tomáš Petříček,     Progresivní analytické centrum o.p.s.
  1163. Jakub Mikulecký,     Slovanský ústav AV ČR
  1164. Pavel Čermák,     ředitel - Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  1165. Petr Michálek,     vědec/Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR
  1166. Jan Ševců ,     Fyzioterapeut
  1167. Roman Citterberg ,     Informatik / Nemocnice Znojmo
  1168. Miloslav Záviš ,     Hasičský záchranný sbor Moravskoslezskeho kraje, hasič technik strojní služba
  1169. Miroslav Olšovský ,     Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  1170. Hana Fruhwirtová,     Redaktorka
  1171. Vojtěch Tláskal,     Postdoc, Ústav půdní biologie a biogeochemie AV ČR
  1172. Vohnout Zdeněk ,     MMN a. s. Jilemnice - radiologický asistent
  1173. Martin Fellner,     Profesor, Univerzita Palackého v Olomouci
  1174. Karolína Lochman Strnadová,     Univerzita Karlova
  1175. Miroslav Drozen,     IT Analytik / Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i.
  1176. Jakub Kašpar,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1177. Petr Hušák,     fyzioterapeut Nemocnice Č.Budějovice
  1178. Pavel Kreisinger,     odborná asistent / Katedra historie FF UP Olomouc
  1179. Jan Sykora,     Vědecký pracovník/Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  1180. Jan Klimeš,     výzkumný pracovník, Ústav struktury a mechaniky hornin AVČR
  1181. Leona Kaprálková,     Production Planner/Monroe Czechia
  1182. Vojtěch Abraham,     vědecký pracovník / Univerzita Karlova
  1183. Karel Kleveta,     Minerva Boskovice
  1184. Francisco javier Cruz,     Technik Kvality/ Hella Autotechnik Nova s.r.o.
  1185. Pavla Gkantzios Drápelová,     Slovanský ústav AV ČR
  1186. Petra Poncarová,     Doktorandka / Katedra sociologie, Filozofická fakulta UK
  1187. Jakub Štětka ,     Záchranář ZZSHMP
  1188. Gabriel Chiurtu ,    
  1189. Pavel Fichna,     předseda ZO OS KOVO Ostravská huť -Servis
  1190. Barbora Vošlajerová,     vědecká pracovnice, popularizátorka, ÚŽFG AV ČR v.v.i.
  1191. Vladimír Čapka,     Koordinátor výroby / Ivep a.s.
  1192. Dušan Gabriel,     vědecký pracovník/ Ústav termomechaniky AV ČR
  1193. Miloš Mitáš,     Předseda ZO OS KOVO při Schneider Electric a.s.
  1194. Monika Sechovcová ,     doktorandka ÚČLK, FF UK
  1195. Lukáš Moravec,     Projektový manažer, dotace EU a standardizace v oblasti bezpečnosti,osvč
  1196. Jan Danihelka,     Důchodce
  1197. Martin Malý,     Research Fellow, University of Southampton, Velká Británie
  1198. Robin Kastner ,     Hasič, Hasičský záchranný sbor
  1199. Linda Sokačová,     socioložka
  1200. Zdeněk Baláž ,     Nemocnice sanitář
  1201. Kryštof Horák,     Masarykova univerzita
  1202. Richard Pánek,     PhD student VUT
  1203. Jakub Hlobil ,     Instalatér se zájmem o vědu a amatérský astronom
  1204. Katarína Kaffková,     Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1205. Hynek Řeháček ,     AV ČR, VŠCHT
  1206. Josef Vošmik,     Doktorand FHS UK
  1207. Tomáš Janík,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.; PřF UK
  1208. Lucie Herman,     Zdravotni sestra
  1209. Lenka Kašparovská,     Ph.D studentka, FF UK
  1210. Alexandra Hrušovská,     Předsedkyně ZO OS KOVO Monroe
  1211. Jan Gebauer,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i. Brno
  1212. Karolína Ježková,     odborná pracovnice, Sociologický ústav AV ČR
  1213. Zdeněk Wasserbauer,     kontrolór
  1214. Petr Šťastný,     Datový analytik
  1215. Iva Dodevska,     Univerzita Karlova
  1216. Jakub Vavroš,     místostarosta
  1217. Valerie Filipová ,     Všeobecná sestra
  1218. Radka Sokolová,     Místopředsedkyně / Českomoravská konfederace odborových svazů
  1219. Terézia Futóová,     FGU AV ČR
  1220. Zuzana Kvíčalová,     Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského, AV ČR
  1221. Jakub Machek,     vysokoškolský učitel, Metropolitní univerzita Praha
  1222. Gabriela Hlobilová ,     Zdravotní sestra
  1223. Michaela Englmaierová,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  1224. Petr Waclawik,     vědecký pracovník / Ústav geoniky AV ČR, v.v.i.
  1225. Petr Vykydal,     předseda ZO OS KOVO Czech Blades
  1226. Ing. Jan Bredl,     Výrobní ředitel / Metalurgie Rumburk s.r.o.
  1227. Petr Kudroň,     Referent OTK
  1228. Tereza Dědinová,     Odborná asistentka, Masarykova univerzita
  1229. Šárka Mauricová,     vedoucí nákupu/Metalurgie Rumburk
  1230. Martin Bouda,     vědecký pracovník / Botanický ústav AV ČR
  1231. Ondřej Podrazký,     Všdecký pracovník, Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i.
  1232. Katerina Machulova,     Masarykova Univerzita
  1233. Dušan Papcun,     Technik IT / IKEM
  1234. Monika Šrámková,     asistentka, Českomoravská konfederace odborových svazů
  1235. Jan Běloubek,     technické odd/ Metalurgie s.r.o. Rumburk
  1236. Petr Vodička,     chemik / Ústav chemických procesů AV ČR
  1237. Hana Blažková,     doktorandka, Filozofická fakulta UK a Ústav pro českou literaturu AV ČR
  1238. Kateřina Sedlická,     etnoložka, Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.
  1239. Oldřich Tomášek,     vědecký pracovník / Ústav biologie obratlovců AV ČR, v.v.i.
  1240. Christoph Allolio,     odborný asistent / Matematický ústav UK
  1241. Petr Kratochvíl,     Seniorní výzkumník, Ústav mezinárodních vztahů
  1242. Ivan Burzala,     elektrikář
  1243. Jindřich Vodrážka,     IT specialista / Ústav Formální a Aplikované Lingvistiky MFF UK
  1244. Vlasta Špilauerová,     porodní asistentka Nemocnice České Budějovice a.s.
  1245. Miroslav Vašík,     Doktorand, Ústav českých dějin, FF UK
  1246. Slavomír Horák,     Fakulta sociálních věd University Karlovy
  1247. Věra Šlechtová,     Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  1248. Siarhei Samusevich,     Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  1249. Jakub Štětka ,     Záchranář ZZSHMP
  1250. Roar Lishaugen,     Lecturer of Czech Studies, Stockholm University, Sweden
  1251. Karel Hlaváček,     Ostravská univerzita
  1252. Šárka Homfray,     2. místopředsedkyně Odborového svazu státních orgánů a organizací
  1253. Miroslav Luczka,     sociální pracovník ÚMČ Praha 7
  1254. Martin Klečacký,     historik / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1255. Noemi Kosourová ,     Presbyterka Starokatolické církve
  1256. Petra Dohnalová,     Památkář / Národní památkový ústav
  1257. Lukáš Karas,     Terapeut
  1258. Jan David Reitschläger ,     Pracovník ochrany přírody a krajiny, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR
  1259. Ing. Mgr. Irena Melounova,     Pruvodkyne osvc
  1260. Martin Caletka,     Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1261. Ondřej Schmid,     student / Filozofická fakulta UK
  1262. Kateřina Kočí,     Vysoká škola ekonomická v Praze
  1263. Tora Hedin,     Associate professor, Stockholm University, Sweden
  1264. Miriam Dzuráková,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i.
  1265. Jan Blažek,    
  1266. Irene Elmerot,     Stockholm University, Švédsko
  1267. Flor De Amor,    
  1268. Michal Spevak,     Důchodce
  1269. Martin Dvořák,     Student FIT ČVUT
  1270. Jan Škrob,     básník
  1271. Martin Škabraha,     editor/AVU
  1272. Ivana Vaňoučková ,     Odborný referent statni spravy/KHS Stc. Kraje
  1273. Jana Martišková,     Zdravotní sestra, Nemocnice Milosrdných bratří, Brno
  1274. Šimon Kotmel,     Podnikatel
  1275. Radmila Zavadilová ,     Zdravotní sestra
  1276. Matej Tomes,     Doktorsky student/ Ustav fyziky plazmatu AV CR
  1277. Jana Nováková,     invalidní důchodce
  1278. Barbora Petráčková,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav zemědělské techniky, v.v.i.
  1279. Martin Sýkora,     Vedoucí RP OS KOVO Ostrava
  1280. Kateřina Dvořáková,     Dělník
  1281. Ondřej Císař,     sociolog, UK a AV ČR
  1282. Patty Kostkova ,     Professor/ University College London
  1283. Jiří Holba,     emeritní pracovník Orientálního ústavu AV ČR
  1284. Viera Fischerová,     Odborný rada
  1285. Slavka Matousova,     kastelánka/ Národní památkový ustav
  1286. Ondřej Matějka,     odborný asistent Fakulta sociálních věd UK
  1287. Lubomír Kopecký,     mikroskopie a fázová analýza/Fakulta stvební ČVUT
  1288. Lubomír Kopecký,     mikroskopie a fázová analýza/Fakulta stvební ČVUT
  1289. Kristián Buryš,     Student UK
  1290. Manuela Haug,     Psycholožka
  1291. Pavla Vaňková ,     Technik, Biotechnologický ústav AV ČR, v.v.i.
  1292. Zdenka Milotová ,     Fyzikální ústav AVČR, v.v.i.
  1293. Igor Indruch,     OSVČ
  1294. Jakub Otčenášek ,     Lektor, VŠE
  1295. Gabriela Vyskočilová,     Výzkumnice, MU
  1296. Milan Studený,     matematik, ÚTIA v.v.i. AV ČR
  1297. Přemysl Mácha,     výzkumník, Etnologický ústav AV ČR
  1298. Miluše Holečková,     Vedoucí skladu
  1299. Jan Klobás,    
  1300. Hana Janeckova,     Akademie výtvarných umění v Praze
  1301. Antonín Doležal,     úředník samosprávy
  1302. Petr Pavlík,     Univerzita Karlova
  1303. Jaroslava Matičková,     Odborný pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1304. michaela efrati,     studentka FFUK
  1305. Lucie Jiříčková,     Městská policie Česká Lípa
  1306. Hana Matoušová,     Datová analytička
  1307. Jiří Šíma,     vědecký pracovník / Ústav informatiky AV ČR
  1308. Gwendolyn Albert,     aktivistka za lidská práva
  1309. Monika Myslíková,     referetka, Městský úřad Trmice
  1310. Věra Kuchařová,     důchodkyně, dříve Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  1311. Bohumír Stehlík ,     Pedagog, klavirista / JAMU Brno
  1312. Klára Červená,     finanční prácovník, ÚP ČR
  1313. Pavel Tóth,     správce IT, ÚP
  1314. Jiří Bozděch,     Laser a CNC programátor
  1315. Jiří Augustin Čepelák,     PhD student / Katolická teologická fakulta
  1316. Sára Pokorná,     Lektor/UK
  1317. Jiří Novotný,     vědecký pracovník, MFF UK
  1318. Ondřej Ševeček,     ředitel, vědecký pracovník / Filosofický ústav AV ČR
  1319. Eva Vlastníková,     občanský zaměstnanec MěÚ Česká Lípa
  1320. Paul Keil,     Etnologický ústav, AV ČR
  1321. Zuzana Singh Kvapilová,     knihovník / Knihovna Orientálního ústavu AV ČR, v. v. i.
  1322. Jakub Češka,     Strážník Městské Policie
  1323. Hana Zedníková,     úředník / Finanční úřad pro Ústecký kraj
  1324. Zuzana Sargova,     všeobecná sestra
  1325. Michaela Vyležíková,     Školitelka ve vzdělávání
  1326. František Kotmel ,     Učitel
  1327. Pavel Žďárský,     religionista a filosof, Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  1328. Stanislav Pařez,     vědecký pracovník, Ústav chemických procesů AV ČR
  1329. Václav Gvoždík,     Vědecký pracovník / Ústav biologie obratlovců AV ČR, v.v.i.
  1330. Vladimír Svoboda,     vědecký pracovník Filosofický ústav AV ČR
  1331. Pavel Boháček,     vědecký pracovník, Fyzikální ústav AV ČR
  1332. Jiří Vomlel,     vědec, ÚTIA AV ČR
  1333. Barbara Oudová Holcátová ,     FF UK
  1334. Jakub Štofaník,     Historik, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1335. Václava Škvorová,     důchodkyně, dříve odborná knihovnice, Geologický ústav AV ČR
  1336. Michal Belusky,     Manažer transferu znalostí / Středisko společných činností AV ČR - SSČ AV ČR, v.v.i.
  1337. Pavlína Schultzová,     Výzkumná pracovnice / Ústav výzkumu globální změny AV ČR
  1338. Monika Vomelová,     ÚFM AV ČR
  1339. David Honek,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce
  1340. Radim Beránek,     vedec / Universität Ulm
  1341. Eva Vrbová,     hlavní účetní/Ústav fyziky materiálů AV ČR, v.v.i.
  1342. Jakub Jauernig,     FLÚ AV ČR
  1343. Lukáš Holík,     akademický procavník, docent, Vysoké učení technické v Brně
  1344. Jiří Hoppe,     historik / Ústav pro soudobé dějiny AV ČR
  1345. Anibal Garcia Arregui,     Researcher, Etnologický ústav AV ČR/Institute of Ethnology CAS
  1346. Miroslava Trchová,     doc. RNDr. DSc., vědecká pacovnice, VŠCHT
  1347. Martina Klicperova,     Psycholog / Psychologický ústav AVČR
  1348. Luboš Bidrman,     Předseda ZO OS KOVO
  1349. Aleš Zbořil,     Výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1350. Tomáš Balý,     slévač/ Ronal CR s.r.o
  1351. Dagmar Frančíková,     Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  1352. Hana Řebíčková,     ,
  1353. František Grézl,     Vysoké Učení Technické v Brně
  1354. Juraj Hvorecký,     vědecký pracovník Filosofický ústav AV ČR
  1355. Martin Šachar Elis,     Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  1356. Soňa Nováková,     odborný asistent / FFUK
  1357. Marianna Szczygielska,     Postdoc / Etnologický ústav AV ČR
  1358. Mgr. Anna Jelínková,     pedagog/ZŠ Jablůnka
  1359. Jitka Hlaváčová,     asistentka, Energom projekty a.s.
  1360. Michaela Jungová,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav rostlinné výroby
  1361. Jakub Málek,     Česká zemědělská univerzita v Praze
  1362. Petr Kužel,     vědecký pracovník/ Filosofický ústav AV
  1363. Ondřej Svoboda,     Student / Vysoká škola báňská, Ostrava
  1364. Matouš Horčička,     doktorand / FF UK
  1365. Jiri Pittner,     vedecky pracovnik Ustavu fyzikalni chemie J. Heyrovskeho AVCR
  1366. Daniela Wache,     všeobecná zdravotní sestra
  1367. David Šrott,     Odborový svaz KOVO
  1368. Jan Urbánek,     student chemie / Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého
  1369. Pavla Dedeciusová,     knihovnice Slovanský ústav AV ČR
  1370. Marta Martinová,     Ředitelka A2, o.p.s.
  1371. Radek Khol,     zamestnanec mez.organizace; EU
  1372. Lucie Voudalas,     Soc.pracovnik
  1373. Karel Segeth,     vědecký pracovník, Matematický ústav AV ČR
  1374. Lucie Lamačová,     UPOL
  1375. Martin Janák,     Učitel, Gymnázium Rájec-Jestřebí
  1376. Andre Thiemann,     Ethnologist/Anthropologist at the AV ČR
  1377. Bohumil Trunda,     chemik, FZU AV ČR
  1378. Petr Rachunek,     Koordinátor participace a strategie Městská část Praha 1
  1379. Martina Krošová,     projektová manažerka/ Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.
  1380. Jan Kočí,     výzkumný pracovník, Ostravská univerzita
  1381. Tereza Šindelářová,     Ústav fyziky atmosféry AVČR
  1382. Bohumíra Jehličková,     administrátorka vědy/ t.č. nezaměstnaná
  1383. Martin Jemelka,     vědecký pracovník, Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1384. Jiří Souček,     Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i.
  1385. Aurika Bugaeva,    
  1386. Jonáš Starý,     Student
  1387. Karel Jirásek,     pedagog FF UK
  1388. Roman Šolc,     odborný asistent, Přírodovědecká fakulta UK, Praha
  1389. Daria Andreeva,     Studentka
  1390. Libor Běhounek,     výzkumný pracovník / Ostravská univerzita
  1391. Duc Vu,     Fyzioterapeut
  1392. Michal Křížek,     vedoucí vědecký pracovník, Matematický ústav AV ČR
  1393. Věra Králová,     Ověřovatel dávek SSP a PP / Úřad práce ČR
  1394. Dana Novotná,     památkář, Národní památkovýústav
  1395. Jana Holická,     Účetní-důchodce
  1396. Jakub Šveda,     zástupce ředitele SŠ
  1397. Petr Kučera,     datový analytik / Centrum pro společenské otázky - SPOT, z. s.
  1398. Jaroslava Heubusch Novotná ,     důchodce upůvodně,ucitelka
  1399. Pavla Štěpánková,     výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1400. Ondrej Skovajsa,     FF UK
  1401. Hubert Horský,     ostraha
  1402. Ivana Vašíčková,     Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1403. Helena Svobodová,     důchodce/individuální člen ČMOS PŠ
  1404. Martina Mazancová ,     studentka ČVUT
  1405. Markéta Devátá,     vědecká pracovnice, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  1406. Michal Tuček,     Analytik trhu práce/Úřad práce ČR
  1407. Vlastimil Vomela,     údržbář elektro
  1408. Petra Stankovska,     jazykovědkyně/ Slovanský ústav AV ČR
  1409. Adéla Šimková,     doktorandka, Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
  1410. Marcel Černý,     vědecký pracovník/Slovanský ústav AV ČR - vysokoškolský pedagog/Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  1411. Tomáš Tichý,     Vědecký asistent, Ústav organické chemie a biochemie AV CR
  1412. Barbora Kobosilová,     Technička výzkumu, Výzkumný ústav Sylva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1413. Matej Lexa,     bioinformatik, MU Brno
  1414. Matyáš Havrda,     historik filosofie / Filosofický ústav AV ČR
  1415. Zuzana Silagiová,     vědecká pracovnice, Filosofický ústav AV ČR
  1416. Rostislav Neidhardt,     Technolog/Metalurgie Rumburk
  1417. David Vondráček,     Vědecký pracovník, Ústav dějin umění AV ČR
  1418. Miroslav Bárta,     vedoucí vědecký pracovník - zástupce ředitele / Astronomický ústav AV ČR
  1419. Petr Pavlínek,     Profesor / Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
  1420. Jaroslav Dudík,     vědecký pracovník / Astronomický Ústav AV ČR, v.v.i.
  1421. lucie valentinová,     religionistka / univerzita pardubice
  1422. Róbert Jáger,     státní zaměstnanec
  1423. Eva Hanzíková,     referent / finanční správa
  1424. Tomáš Knotek,     Doktorand, Ústav experimentální medicíny AV ČR
  1425. Tomáš Mann,     v důchodu
  1426. Alois Mačák,     Doktorand UP
  1427. Kristýna Molnárová ,     studentka PřF UK
  1428. Anna Gueudin,     Manazer vyberovych rizeni
  1429. Jan Stehlík,     PřF UP
  1430. Veronika Jičínská,     FF UJEP
  1431. Matěj Vlk,     student
  1432. Alan Liška,     chemik / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  1433. Nikola Mrázová,     Student VŠTE České Budějovice
  1434. Ing. Jaroslav Klomfar,     výzkumný pracovník, Ústav termomechaniky, AV ČR, v.v.i
  1435. Anna Gueudin,     Manazer vyberovych rizeni
  1436. Míla O'Sullivan,     výzkumná pracovnice, Ústav mezinárodních vztahů
  1437. Jonáš Bartoň ,     student/ČVUT
  1438. Meenakshi N Ambujam,     Research Fellow, Oriental Institute, Czech Academy of Sciences
  1439. Pavla švarcová,     Medicinsky reprezentant
  1440. Michal Kejak,     vedecky pracovnik/Narodohospodarsky ustav AV CR
  1441. Jiří Kaňka,     v. v. i., AV ČR
  1442. Petr Savický,     vědecký pracovník / Ústav Informatiky AV ČR
  1443. Jiri Kvacek,     Paleontolog / Národní muzeum
  1444. Luboš Velek,     vědecký pracovník / Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  1445. Ivana Noble,     Profesorka UK
  1446. Václav Ráliš,     Chemik, Věžník, PhD student / Univerzita Karlova
  1447. Michal Daněk,     biolog / Ústav experimentální botaniky AV ČR
  1448. Nika pham,     Živnostník
  1449. Jana Voděrová ,     Učitelka ZŠ
  1450. Kristýna Králová,     redaktorka, korektorka/UK, CKAIT
  1451. Anežka Matěnová,     Začínající doktorand / Univerzita Karlova
  1452. Kráska Klokocnikova ,     Zdravotník
  1453. Nelly Kalinová,     Psycholog/VFN a 1.LF UK
  1454. Jan Codl,     koordinační pracovník Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  1455. Mgr. Pavel Vavřík,     středoškolský učitel
  1456. Zdeněk Mikel,     důchodceú Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
  1457. Pavel Janýr,     živnostník
  1458. Jarmila Janýrová,     učitelka na ZŠ
  1459. Žofie Pimperová,     studentka
  1460. Zdeněk Brom ,     Sanitář nemocnice České Budějovice
  1461. Karel Střelec,     odborný asistent / Ostravská univerzita
  1462. Jiří Hotovec,     Programátor / ČZU
  1463. Ing. Michal Jaroš,     OSVČ, Project Manager
  1464. Ludmila Kohutová,     architektka
  1465. Rostislav Salamon,     učitel Slezské gymnázium Opava, Zámecký okruh 29
  1466. Jana Salamonová,     učitelka Základní škola Opava, Boženy Němcové 2
  1467. Daniel Chalupecký,     IT specialista
  1468. RNDr. Pavel Nezbeda,     bioanalytik, Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace
  1469. Michal Košelja ,     Výzkumný ústav progresivních technologií, z.ú.
  1470. Kieran O'Mahony,     Research Associate / Institute of Ethnology, Czech Academy of Sciences
  1471. Šárka Lupečková,     učitelka Základní umělecké školy Rýmařov
  1472. Jakub Poruba,     Katedra informačních a komunikačních technologií, Pedagogická fakulta, Ostravská univerzita
  1473. Jiri kvacek,     Paleontolog národní muzeum
  1474. Mgr. Růžena Matěnová ,     učitelka ZŠ
  1475. Petr Duchek,     Západočeská univerzita v Plzni
  1476. Helena Switalská,    
  1477. Jiří Pavlovský ,     programátor
  1478. Jan Šimek,     Student/ Přírodovědecká fakulta Univerzita Hradec Králové
  1479. Pavel Kořínek,    
  1480. Jakub Polák,     Účetní
  1481. David Teichmann ,     SVHZ
  1482. Daniel Hladký,     Vědecko-výzkumný pracovník / ČHMÚ
  1483. Adam Knirsch,     student / University of Nottingham
  1484. Marta Černá,     důchodce
  1485. Libor HRANČÍK,     Technik
  1486. Jan Bubik,     svářeč a speciální pracovník, Ulefoss Skap
  1487. Jan M. Swart,     Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  1488. Hubert Schwarz,     Projektant a OSVČ.
  1489. Anna Juřicová,     Výzkumný pracovník, VÚMOP
  1490. Jiří Dobrylovský,     Vysokoškolský pedagog / Vysoká škola ekonomie a managementu
  1491. Kristián Marián Mařík ,     FJFI, student FPTF
  1492. David Franta,     Západočeská univerzita v Plzni
  1493. Veronika Pilařová,     UK
  1494. Jiřina Hanáková,     důchodkyně, účetní ve samosprávě
  1495. Jiří Sirůček,     doktorand
  1496. Ing. Jitka Kubíková ,     Účetní
  1497. Daniel Čermák,     sociolog/Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  1498. Petra Hapalová ,    
  1499. Martin Havlík,     Ústav pro jazyk český, AV ČR
  1500. doc. Dr. Miloš Kodejška, CSc.,     docent FP Západočeské univerzity v Plzni
  1501. Ing. Heczko Radek,     Reditel spolecnosti Jewa
  1502. Karel konečný,     nýnější operátor VZV.
  1503. Jaroslav Stárek,     starobní důchodce
  1504. Slavomír Hurta,     Starobní důchodce
  1505. Jan Čeřovský,     Programátor
  1506. Hana Buddeus,     Ústav dějin umění AV ČR, v.v.i.
  1507. Svatava Olbrechtová,     Učitelka SŠ/ Mendelova střední škola Nový Jičín
  1508. Tomáš Erban,     Vědecký pracovník - Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  1509. Pavel Sarga,     Student ČVUT
  1510. Petra Brandejsová Tomsová,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i
  1511. Lukáš Zumr,     Stavbyvedoucí
  1512. Kateřina Zumrová,     Úřednice
  1513. Bc. Pavel Bednář,     předseda Odborový svaz státních orgánů a organizací
  1514. Jan Votýpka,     docent PřF UK, vědecký pracovník BC AVČR
  1515. Kateřina Zumrová,     Úřednice
  1516. Pavel Šamonil,     Vědecký pracovník, VÚKOZ
  1517. Magdalena Grešová,     studentka/ Filozofická fakulta MU
  1518. Eliška Nosková,     Student Filozofické fakulty UK
  1519. Hana Konvickova,     Odborny pracovnik, Biologicke centrum AV CR
  1520. Daniela Šnapková,     student
  1521. Pavel Sialini,     vědecký pracovník / VŠCHT
  1522. Monika Šťastná ,     Vychovatelka
  1523. Jiří Homoláč ,     vědecký pracovník, Ústav pro jazyk český AV ČR
  1524. Šimon Trlifaj,     Central European University
  1525. Aleksej Gaj,     student, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská (FJFI), ČVUT
  1526. Ondřej Králík,     vědec na volné noze
  1527. Anna Fassatiová ,     v penzi - Muzeum umení a designu Benešov
  1528. Martin Konvička,     BC AV ČR, neasi?
  1529. Lenka Sadílková,     poradce/Úřad práce ČR
  1530. Jindřiška Filipová,     mzdová účetní, Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR,v.v.i.
  1531. Drahomíra Litomerická J.S.Koziny 1337 Tachov,     důchodce
  1532. Vladislav Knoll,     vědecký pracovník, Slovanský ústav Akademie věd České republiky
  1533. Vlastislav Klein,     inspektor ČOI
  1534. Beata Majdišová,     Koordinátor EU projektů, SKÚ
  1535. Tomáš Palla,     právník / Českomoravské konfederace odborových svazů
  1536. Bohumil Čáp,     odborář
  1537. Michaela Toiflová,     odborný referent/ Krajský úřad Středočeského kraje
  1538. Jiří Klepáč,     asistent sociálního dialogu/Českomoravská konfederace odborových svazů
  1539. Ing. Dana Cerhanová, Ph.D.,     Tajemnice sekretariátu, Odborový svaz pracovníků vědy a výzkumu
  1540. Lýdie Kárníková,     doktorandka a výzkumná pracovnice, Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy
  1541. Zdeněk Sloboda,     akademický pracovník, FF UK a FF UP
  1542. Petr Šulc,     Ćeskomoravská konfederace odborových svazů
  1543. Iveta Levá,     sociální pracovník
  1544. Joanna Olszówka,     J. Heyrovsky Institute of Physical Chemistry CAS
  1545. Jakub Zlatník,     Student/Vysoká Škola Chemicko-Tachnologická
  1546. Kateřina Minhová Macounová,     vědec, předseda OO, Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v.v.i
  1547. Petr Siska,     OSVC
  1548. Martin Hromek,     překladatel
  1549. Zbyněk Moravec,     bezpečnostní technik OSVČ
  1550. Petr Pilát,     Revizní technik elektrických zařízení/ Liberty Ostrava a.s.
  1551. Jiří Vinopal,     Filozofická fakulta UK
  1552. Jiřina Jandourková,     referent stavebního úřadu
  1553. Jaroslava Matoušová,     ved. odd. Vymáhání - Celní úřad pro Liberecký kraj
  1554. Petra Ali Doláková,     diplomatka, MZV
  1555. Petra Schmiedová,     MZV
  1556. Helena Kvačková,     úřednice
  1557. Leona Svobodová,     MPSV
  1558. Martin Konvička,     Biologické centrum AV ČR
  1559. Irena Reifová ,     VS pedagozka
  1560. Petr Marsik,     Admin
  1561. Julie Černá,     vědecká pracovnice / Filosofický ústav AV ČR
  1562. Jan Michálek,     PostDoc, Algatech MBÚ/Parazitologický ústav BC
  1563. Petr Gibas,     vědec / Sociologický ústav AV ČR
  1564. Libuše Kohoutková,     Starobní důchodce
  1565. Alois Vokoun,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.
  1566. Vanda Černohorská ,     Postdoktorská výzkumnice / Sociologický ústav AV ČR
  1567. Michaela Šmidrkalová,     vědecká pracovnice / Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1568. Eržika Kubínovà,     úřednice/ Ministerstvo kultury
  1569. Zuzana Uhde,     vědkyně, Sociologický ústav AV ČR
  1570. Drahoslava Špacírová,     Asistent pedagoga , Základní škola Zelená Ostrava
  1571. Jitka Kyselová,     vědecká pracovnice / Výzkumný ústav živočišné výroby
  1572. Blanka Nyklová,     vědkyně / Sociologický ústav AV ČR
  1573. Anja Decker,     vědecká pracovnice/Sociologický ústav AV ČR
  1574. Julie Chalupníková,     Samostatný odborný pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  1575. Pavel Kouba,     filosof / Filosofický ústav AV ČR
  1576. Stanislav Plášil,     učitel
  1577. Jan Bazant,     Filosofický ústav AV ČR
  1578. Marcela Slavíková ,     Pedagog, Křesťanské gymnázium
  1579. Markéta Pelantová,     Doktorandka / Přírodovědecká fakulta UK
  1580. Martina Drekslerová,     Odborný pracovník/finanční manažer ČMKOS
  1581. Natalia Gira,     PhD, Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského
  1582. Lenka Řezníková,     historička / Filosofický ústav AV ČR
  1583. Jana Kerlinová,     úředník/Úřad práce ČR
  1584. Milada Kalinská,     úředník státní správa
  1585. Lenka Medunová,     úředník
  1586. Anna Kratochvílová,     Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  1587. Mgr. Kateřina Kutarňová, Ph.D.,     Post-doktorand/Filosofický ústav AV ČR
  1588. Vladimír Koutný,     referent ICT
  1589. Bohumila Marková,     referent
  1590. Kristina Jeřábková,     Auditor
  1591. Eva Procházková,     důchodce
  1592. Eva Riedlová,     Redaktorka, Filosofický ústav AV ČR
  1593. Ľubica Buňatová,     Personalistka, MMR
  1594. Marie Heřmanová ,     Sociologický ústav AV ČR
  1595. Barbora Latečková,     PřF UK
  1596. Martina Petríková,     Metalurgie Rumburk, s.r.o. - Správce technologické dokumentace
  1597. Kristina Jeřábková,     Auditor
  1598. MVDr. Pavel Moravec ,     Veterinární lékař
  1599. Marek Picek,     Finanční úřad pro Královéhradecký kraj
  1600. Ondřej Haydn Valíček,     Ministerský rada / Ministerstvo pro místní rovzoj ČR
  1601. Dagmar Vokrová,     ZČU
  1602. David Staněk,     Zástupce ředitele pro vědu/Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
  1603. Hana Šperlingová,     vědeckotechnický pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1604. Lenka Čermáková,     Odborný asistent/ Filosofický ústav AV
  1605. Hana Popelková,     odborná poradkyně/ ČMKOS
  1606. Jana Maláčová,     analytička ČMKOS
  1607. Tomáš Urbánek,     vědecký pracovník, vysokoškolský učitel/Psychologický ústav AV ČR, v. v. i.
  1608. Josef Dušek,     předseda Základní organizace OS KOVO AMMANN CR
  1609. Petr Dvořák,     vedoucí vědecký pracovník/ Filosofický ústav AV ČR
  1610. Jindřich Karásek,     univerzitní pedagog, FF UK
  1611. Tomáš Vamberský,     Student MU
  1612. Hana Maříková,     SOÚ AV ČR
  1613. Radomír Šimek,     úředník / Digitální a informační agentura
  1614. Tereza Dufková,     historička, Filozofický Ústav AV ČR
  1615. Eva Oliva,     odborná pracovnice / Sociologický ústav AV ČR
  1616. Alžběta Kratinová,     specialista Českomoravská konfederace odborových svazů
  1617. Eva Hanáková,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i.
  1618. Mgr. Klára Witzany Hutková,     doktorandka, FF UK
  1619. Tomáš Valeš,     historik umění / Ústav dějin umění AV ČR, v.v.i.
  1620. Jana Mészarosová,     studentka/UPOL
  1621. Efrem Jindráček,     vědecký asistent FLÚ AV ČR
  1622. Jan Kremer,     historik, FLÚ AV ČR
  1623. Evžen Šíma,     učitel
  1624. Adam Löffler ,     Student PFUK
  1625. Jaromír Matěna,     programátor
  1626. Ansten Klev,     Filosofický ústav, Akademie věd České republiky
  1627. Anežka Bartlová,     Odborná asistentka Fakulta filmová Akademie múzických umění v Praze
  1628. Tomáš Marvan,     výzkumný pracovník, AV ČR
  1629. Matěj Novotný,     Výkonný redaktor / Kabinet pro klasická studia Filosofického ústavu AV ČR, v. v. i.
  1630. Magdalena Litomerická,     MěÚ Tachov
  1631. Linda Pospíšilová,     VŠ učitelka Univerzita Pardubice
  1632. Karel Hanuš ,     Výzkumný pracovník, Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i.
  1633. Martina Ruzickova,     vědecko-výzkumná a akademická pracovnice, FaVU VUT
  1634. Dagmar Čížková,     Ústav biologie obratlovců AV ČR, v. v. i.
  1635. Tereza Maříková,     vědecký pracovník UFCH JH
  1636. Hana Zahradníčková,     živnostnice
  1637. Oldřich Mikula,    
  1638. Matouš Černý ,     středoškolský učitel
  1639. Oto Čížek ,     úředník/magistrát města olomouce
  1640. Klára Pinerová,     výzkumná pracovnice, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR/ Ústav pro studium totalitních režimů
  1641. Tomáš Makovička,     správce objednávek / Ústav fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského
  1642. Lucie Brichová,     studentka
  1643. Petra Požíivilová,     úředník, MÚ Roztoky
  1644. Diana Valášková,     skladní ŠJ/ Základní škola a Mateřská škola, Havířov-Šumbark Moravská, příspěvková organizace
  1645. Linda Pospíšilová,     VŠ učitelka Univerzita Pardubice
  1646. Dan Swain,     Česká zemědělská univerzita v Praze
  1647. Dana Štechová,     důchodkyně
  1648. Pavel Sladký,     Filosofický ústav AV ČR
  1649. Jakub Soukup,     Vědecký pracovník/1. LF UK
  1650. Anna Lukešová,     PhD student, FSV UK
  1651. Alena Gaňová,     úředník Krajský úřad Středočeského kraje
  1652. Jan Hron,     programátor / Masarykův ústav AV ČR
  1653. Andrea Krupová,     Projektová manažerka/ Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  1654. Vojtěch Witzany,     Teoretický fyzik, Matematicko-fyzikální fakulta UK
  1655. Ondřej Doruška,     policista / Policie České republiky
  1656. Irena Vítková,     redaktorka, AV ČR
  1657. Stanislav Štech,     psycholog/ Univerzita Karlova
  1658. Katarína Nevrlá,     Výzkumný pracovník / Ústav fyzikální chemie Jaroslava Hejrovského, AV
  1659. Tony Karásek,     student/ČVUT FJFI
  1660. Petr Krupa,     veřejná správa
  1661. Aneta Marková,     Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
  1662. Alois Bilavčík,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1663. Eva Horáková,     vedoucí OSVZ / MěÚ Neratovice
  1664. Pavlína Kristoforská,     referent / Úřad městského obvodu Ostrava-Jih
  1665. Anna Housková,     profesorka FF UK
  1666. Jana Kittová,     učitelka / Gymnázium Vítězslav Nováka, Jindřichův Hradec
  1667. Ota Pavlíček,     vědec / Filosofický ústav AV ČR v.v.i.
  1668. Markéta Kulhánková,     vědecká pracovnice / Slovanský ústav AV ČR
  1669. Klára Vokáč Machalická,     vědecko-výzkumný pracovník, ČVUT
  1670. Jana Palicová,     Vědecký pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby
  1671. Jan Kuneš,     vědecký pracovník, Filosofický ústav AV ČR
  1672. Pavel Řezníček,     správce sítě a webu, Farní sbor Českobratrské církve evangelické – Korandův sbor
  1673. Simona Struhová,     úřednice Úřadu práce
  1674. Dagmar Žitníková ,     Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR
  1675. David Chytil,     student, PF UK
  1676. Evelien de Hoop,     Vrije Universiteit Amsterdam
  1677. Veronika Zelinková ,     porodní asistentka/ KNTB Zlín a. s.
  1678. Alexandr Sember,     vědecký pracovník / Ústav živočišné fyziologie a genetiky, AV ČR, v.v.i.
  1679. Pavol Korienek,     Predseda Plynárenského odborového zväzu
  1680. Ondřej Novotný,     Grantový specialista
  1681. Ilona Gerndtová,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky, v.v.i., Praha
  1682. Jitka Dunaiová,     technik/ Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i., Praha Ruzyně
  1683. Petr Matoušek ,    
  1684. Natalia Kulik,     vedecky pracovnik/Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i.
  1685. Pavla Toráčová,     Redaktorka / Filosofický ústav AV ČR
  1686. Filip H. Härtel,     středoškolský pedagog
  1687. Iveta Zelená,     personalistka, Město Šternberk
  1688. Mgr. Hana Vinklárková,     Administrativní pracovník, Úřad práce ČR; (bývalá studentka oboru Kulturní antropologie na UPOL)
  1689. Lukáš Marek,     Specialista dávek SSP a dávek PP / Úřad práce ČR, Krajská pobočka pro hl. m. Prahu
  1690. Jan Tlustý,     Katastrální úřad pro Plzeňský kraj
  1691. František Vavrek,     vědecký asistent / Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
  1692. Ondřej Douda,     vědecký pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1693. Hanuš Vavrčík,     akademický pracovník -- docent / MENDELU
  1694. Hana Bártová,     THP/Městský úřad
  1695. Dagmar Štefková,     Účetní
  1696. Jiří Volf,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav veterinárního lékařství
  1697. Petra Hálková,     Psycholožka - Centrum psychol.-sociálního poradenství Stredoč. kraje
  1698. Jiří Našinec,     romanista, překladatel, dříve FF UK
  1699. Václav Walach,     FF UK
  1700. Lenka Juřičková,     knihovnice/Výzkumný ústav rostlinné výroby
  1701. Jana Hořáková,     Učitelka, SŠ Ostrava Hrabůvka, Krakovská
  1702. Lubomír Přech,     akademický pracovník / Matematicko-fyzikální fakulta UK
  1703. Miroslav Klusák,     odborný asistent/ PedF UK
  1704. Dana Pilátová,     Slovanský ústav AV ČR, v. v. i.
  1705. Silvie Semerádová,     výzkumná pracovnice/Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i
  1706. Andrea Breitzetelová,     odborný pracovník/Úřad práce ČR
  1707. Naděžda Matějíčková,     odborný pracovník / Úřad práce ČR
  1708. Hana Večeřová,     referent/Úřad práce ČR
  1709. Jiří Beneš,     věd. pracovník / AV ČR Filosofický ústav, v. v. i.,
  1710. Ivana Piroháčová,     Vedoucí Konferenčního Úseku / Ústav mezinárodních vztahů v.v.i.
  1711. Lucie Česálková,     filmová historička, Filozofická fakulta UK, Národní filmový archiv
  1712. Jan Kohoutek,     Akademický pracovník, FSV UK
  1713. Jiří Picek,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1714. Martin Diviš,     Akademický Pracovník/ Matematicko Fyzikální Fakulta UK
  1715. Kateřina Poláková,     Odborný referent a výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1716. Zdenek Nemecek,     profesor, Matematicko-fyzikalni fakulta UK
  1717. Jakub Cepník,     středoškolský pedagog
  1718. Jitka Kocianová,     předsedkyně OS UNIOS
  1719. Jan Beran,     docent / Fakulta zemědělská a technologická, Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích
  1720. Jan Maršálek,     výzkumný pracovník, AV ČR
  1721. Andrea Kaloč ,     Pomocný výzkumný pracovník, Entomologický ústav Akademie Věd
  1722. Alice Valkárová,     člen předsednictva, GAČR
  1723. V. Kubalkova, JUDr, PhD,     Professor of International Studies, University of Miami, Florida; USA, vice chair of Global IR Section of International Studies Association, ISA
  1724. Markéta Schmidt Černohorská,     Vědkyně/Univerzita ve Vídni
  1725. Zuzana Krejčíková,     důchodce / bývalý ekonom Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí,v.v.i.
  1726. Marie Kratochvílová,     redaktorka
  1727. Alice Tihelková,     Odborná asistentka v oboru anglický jazyk/Západočeská univerzita
  1728. Karel Sladkovský ,     Důchodce
  1729. Lenka Bezemková,     asistentka, OS UNIOS
  1730. Radim Kotrba,     vědecký pracovník, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  1731. Lucie Obalová,     akademický pracovník, VŠB-TUO
  1732. Jana Pleskotová,     reklamační technik / Alza.cz
  1733. Jan Šobotník ,     Entomolog / ČZU
  1734. David Pixa,     dělník, grafik, copy editor / absolvent Jihočeské univerzity
  1735. Petr Dvořák,     fůchodce
  1736. Iveta Čahojová,     právní referent/Stavební bytové družstvo DRUBYD Karviná
  1737. Viktor Mareš,     Produktový manažer / Foresta SG, a.s.
  1738. Marek Šisler ,     Zdravotní laborant /Nemocnice Pardubickeho kraje a.s.
  1739. Robert Kořínek,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský, T.G.M., v.v.i.
  1740. Markéta Vlčková,     asistentka, VÚV TGM, v.v.i.
  1741. Marta Edith Holečková,     historička, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i.
  1742. Lucie Mikolajková,     překladatelka
  1743. Michal Vašíček,     vědecký pracovník Slovanský ústav AV ČR
  1744. Matěj Machek,     Geofyzikální ústav AVČR
  1745. Pavel Honzátko,     Hlídač, Správa služeb hlavního města Prahy
  1746. Libor Urban,     manager/Gasnet služby
  1747. Michal Roll,     vědecký pracovník, Geologický ústav AV ČR, v.v.i.
  1748. David Cielontko ,     Akademik, ETF UK
  1749. Jan Sůsa,     Knihovník / Knihovna AV ČR
  1750. David Novotný,     Producent
  1751. Jan Prančl,     vědecký pracovník / Botanický ústav AV ČR
  1752. Kateřina Hauptmannová,     Filosofický ústav AV ČR
  1753. Martin Sládek,     vědec, Fyziologický ústav AV ČR
  1754. Jiří Šafr,     Sociologický ústav, AV ČR, v.v.i.
  1755. Petra Bártková,     správce repozitáře/Knihovna AV ČR, v. v. i.
  1756. Alina Szabová,     Archeolog / Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i.
  1757. Dalibor Toufar,     Stavební bytové družstvo Třebíč
  1758. Ing. Petr Sedlák, CSc.,     důchodce
  1759. Jiří Hazlbauer,     Zenový učitel/ Zenová škola kwan um z.s.
  1760. Helena Kokešová,     historička/Masarykův ústav a Archiv AV ČR
  1761. Pavel Payne,     Vědec / CEITEC Masaryk University
  1762. Martina Bartošová,     Botanický ústav Akademie věd České republiky
  1763. Magdalena Jirousová,     vědecký tajemník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.
  1764. Samuel Lukeš,     PhD student / Ùstav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i.
  1765. Joseph Grim Feinberg,     Sociální teoretik / Filosofický ústav AV ČR
  1766. Alena Křížková,     Sociologický ústav AV ČR, v v. i.
  1767. Olga Zitová,     Centrum pro studium holokaustu a židovské literatury, FF UK
  1768. Peter Mojzeš,     docent / Matematicko-fyzikální fakulta UK
  1769. Dominik Hrebik,     Postdoc / Max Planck Institute for Biochemistry
  1770. Karolína Stehlíková,     odborná asistentka, FF MUNI
  1771. Marta Siborova ,     Vedec/Utrecht university
  1772. Jana Šlesaríková ,     Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v. v. i.
  1773. Iveta Coufalová,     historička
  1774. Jaroslav Čeřovský,     PhD student / Ústav fyziky plazmatu AV ČR
  1775. Pavla Tichá,     výzkumná asistentka, MU
  1776. Kateřina Šumberová,     vědecká pracovnice, Botanický ústav AV ČR
  1777. Tomáš Čermák,     Student, Biskupské gymnázium Hradec Králové
  1778. Anna Jančaříková,     OSVČ
  1779. Bruno Aguas,     student FF UK
  1780. Markéta Pernisová,     vědec senior / Masarykova Univerzita
  1781. Jana Klímová,     státní úředník/Česká správa sociálního zabezpečení
  1782. Jiří Matějíček,     výzkumník / Ústav fyziky plazmatu
  1783. Dominik Filipp,     Vedoucí laboratoře Imunobiologie, Ústav molekulární genetiky AV ČR
  1784. Daricha Moravčíková,     Jednatel soukromé spol.
  1785. Lenka Roubalová,     Vědecký pracovník, Fyziologický ústav AVČR
  1786. Michael Valášek,     Profesor / ČVUT v Praze
  1787. Radek Sobotka,     Vedoucí odbytu JITEX COMFORT s.r.o.
  1788. Marcela Dvořáková,     vědecký pracovník/Ústav experimentální botaniky AV ČR
  1789. Lenka Šimková,     Technický pracovník
  1790. Marcela Nováková,     Technický pracovníl
  1791. Jakub Kolář,     Odborý pracovník vědy a techniky, BIOCEV
  1792. Hanna Sytar,     Slovanský ústav AV ČR
  1793. Tibor Palacký,     Spravce budovy
  1794. Linda Havrdová,     studentka
  1795. Ondřej Baier,     Archeolog / Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.
  1796. JUDr. Tomáš Louda, CSc,     Vedoucí katedry veřejné správy FP ZČU Plzeň
  1797. Jiří Rákosník,     Matematický ústav AV ČR
  1798. Vlastimil Vojáček,     Astronomický ústav AV ČR
  1799. Daniela Brádlerová,     vědecká pracovnice - Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
  1800. Zdeňka Petáková,     geoložka/podepisuji jako soukromá osoba
  1801. Mateo Seoane Blanco,     Postdoc / Central European Institute of Technology MU
  1802. David Novotný,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  1803. Jana Zásmětová,     pracovnice SVTI/ Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR
  1804. Simona Přikrylová,     PJ manažerka, referát VaV / ČVUT v Praze Fakulta dopravní
  1805. Adam Tywoniak,     Doktorand / Vysoká škola chemicko-technologická
  1806. Kosová,     Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1807. Alena Pecinová,     vědkyně/Fyziologický ústav AV ČR
  1808. Jan Seidler,     vědecký pracovník / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  1809. Petra Bílková,     ÚFP AVČR, v.v.i.
  1810. Petr Mach,     Mechanik JITEX COMFORT
  1811. Ludek Sefc,     vědec, 1. lékařská fakulta UK
  1812. Jarmila Maňhalová,     sekretářka / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  1813. Kateřina Holomková,     PhD student / Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
  1814. Jan Weger,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1815. Josef Řídký,     Postdoctoral fellow, Brown University
  1816. doc. RNDr. Pavel Pazdera, CSc.,     Ředitel pro výzkum, vývoj, inovace, BIO Fitos s.r.o.
  1817. Radka Sobotková,     studentka (UK)
  1818. Diana Piguet,     vedoucí vědecká pracovnice, Ústav informatiky AV ČR
  1819. Elena Buixaderas,     vědecká pracovnice, Fyzikální ústav, AV ČR
  1820. Juraj Sládek,     vědec / Fyzikální ústav AV ČR
  1821. Ľudovít Ďureje,     vedecký pracovník - Ústav biologie obratlovců AVČR
  1822. Richard Polakovič,     Ško-Energo s r.o
  1823. Jana Jobbiková,     technická pracovnice / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1824. Květa Soukupová,     důchodkyně
  1825. Gabriela Schlesingerová,     administrativa/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  1826. Pavla Kovářová ,     Vychovatelka / Zš, Dd, Šd a Šj Vrbno pod Pradědem, příspěvková organizace, Nám. Sv. Michala 17
  1827. Michal Kovář,     UK
  1828. Antonín Veselý,     Občan
  1829. Michal Čermák ,     FF UK
  1830. Miroslav Tlustý,     důchodce
  1831. Eva Tlustá,     důchodkyně
  1832. Jiří Vackář,     vědecký pracovník, Fyzikální ústav AVČR
  1833. Jan Blaha,     vědecký pracovník / Fakulta Elektrotechnická ČVUT
  1834. Alois Zdrha,     UK
  1835. Jáchym Šmída,     student MU
  1836. Anna Yaghobová,     MFF UK
  1837. Dana Šalounová,     VŠ učitel / VŠB-Technická univerzita Ostrava
  1838. Pavel Sládek,    
  1839. Tomáš Dvořák,     AV ČR, ÚŽFG
  1840. Matěj Jan Morávek,     Analytik
  1841. Marek Hlaváč,     UK
  1842. Lucie Dušková,     Odborný asistent, postdoc, FF UK/GWZO
  1843. Jaroslava Hlaváčová,     MFF UK
  1844. Tomáš Havelka,     literární historik, bohemista, komeniolog / Filosofický ústav AV ČR, v. v. i.
  1845. Ondřej Chromý,     Red Hat Czech s.r.o.
  1846. Sylva Vladíková,     vedoucí ekonomického odboru, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v,v,i,
  1847. Martin Dekarli,     historik, Filozofická fakulta UHK
  1848. Pavla Novotná,     lékař / Nemocnice Tábor a.s.
  1849. Viktor Kocur,     Univerzita Komenského v Bratislave
  1850. Vladimír Scheufler,     Pracovník ve výzkumu, Výzkumný ústav zemědělské techniky v. v. i., Praha 6 Ruzyně
  1851. Iva Ulbrichová,     pedagog / Lesnická fakulta ČZU
  1852. Vít Gregor,     VŠ učitel, PedF UK Praha
  1853. Hana Gryndlerová,     mikrobiolog/ Výzkumný ústav rostlinné výroby
  1854. Miroslava Ocásková,     úřednice veřejné správy
  1855. Miroslava Rákoczyová,     Výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  1856. Jana Galbavá,     matrikářka
  1857. Martin Rostek,     středoškolský učitel, Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
  1858. Lenka Grosová,     Úřad práce České republiky
  1859. Petra Votrubová,     asistent pedagoga/ ZŠ
  1860. Martina Pavlíková,     Student/UP Olomouc
  1861. Veronika Říhová,    
  1862. Aleš Savka,     senior specialista GasNet s.r.o.
  1863. Jitka Bartošová,     Vědecký pracovník/vedoucí oddělení/ Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  1864. Helena Duffková,     úředník Digitální a informační agentura
  1865. Gabriela Rolová,     vědecká pracovnice/1. LF UK
  1866. Lukáš Čermák,     vědec / Ústav molekulární genetiky AVČR, v.v.i.
  1867. Václav Vinš,     vědecký pracovník, Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
  1868. Zdeněk Weiss,     věd.pracovník / FZU-Fyzikální ústav AV ČR
  1869. Marta Vágnerová,     vysokoškolská učitelka / Jihočeská univerzita
  1870. Michala Lônčíková,     Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i./ Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  1871. Lucie Sovová,     Wageningen University
  1872. Jan Svoboda,     vědecký pracovník/Filosofický ústav AV ČR
  1873. Jakub Nosek,     Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i.
  1874. Matyáš Lednický,     Filosofická fakulta University Karlovy
  1875. Ondřej Ašer,    
  1876. Boris Titzl,     docent Pedagogická fakulta Univerzita Hradec Králové
  1877. Jan Jiráň,     Vlastivědný spolek Týnce nad Sázavou
  1878. Kateřina Novotná,     Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.
  1879. Petra Štochlová,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.
  1880. Petr Svora,     věd. pracovník / FZU AV ČR, v.v.i.
  1881. Lenka Kuklišová Pavelková,     vědecký pracovník / Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.
  1882. Radek Halouzka,     regionální manager OS UNIOS
  1883. Markéta Kubáňková,     PA/VUBP, v.v.i.
  1884. Aneta Šmídová,     Vědkyně/Národní ústav duševního zdraví
  1885. Jaroslav Panský,     Hlavní inženýr projektu
  1886. David Severa,     Projektant / Gasnet Služby s.r.o.
  1887. Věra Očenášková,     výzkumná pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1888. Josef Kratina,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1889. Roman Maleček,     laborant, Státní veterinární ústav Praha
  1890. Kateřina Bláhová,     technik/BC AV ČR
  1891. David Kincl,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i.
  1892. Ing. Ivan Gregora, CSc.,     vedecký pracovník: FzÚ AVČŘ
  1893. Vladimíra Pavlíčková ,     Sanitařka
  1894. Jan DLAB,     obchodní zástupce
  1895. Luďka Machová ,     Umch AVČR v.v.i.
  1896. Otto Hawelka ,     Manipulant, Linde
  1897. Šárka Gabrielová,     Laborantka, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1898. Jiří Stuchlík,     Technolog / Fyzikální ústav AVČR, v.v.i.
  1899. Klára Dvořáková,     Ústav pro jazyk český AV ČR
  1900. Jitka Pichlová,     výzkumný pracovník /Národní ústav duševního zdraví Klecany
  1901. Jan A. Dus,     klasický filolog / Filosofický ústav AV ČR
  1902. Hana Chmelíčková,     odborný pracovník ve vědě a výzkumu/Fyzikální ústav AV ČR
  1903. David Čapek,     ČVUT
  1904. Jitka Koňaříková,     účetní/Stavební bytové družstvo Přerov
  1905. Jana Klímová,     Mzdová účetní / Etnologický ústav Akademie věd
  1906. Zdenka Zátopková,     předsedkyně ZO OS KOVO
  1907. Mgr. Anna Radová,     Sociální pedagog/na rodičovské dovolené
  1908. Monika Gočaltovská ,     Důchodkyně, kamenosochařks
  1909. Petra Vaňkátová,     analytický chemik, Fyzikální Ústav AV ČR
  1910. Ing. Alois Kohoutek, CSc.,     emeritní vědecko-výzkumný pracovník
  1911. Eliška Romová,     Karlova univerzita
  1912. Marie Korchová,     Biologické centrum AVČR
  1913. Jitka Rosenbaumová,     Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  1914. Clément Steuer,     Institute of International Relations Prague
  1915. Martin Stehlík,     vědecko-technický pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby,v.v.i.
  1916. Tomáš Kocourek,     vědec / Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
  1917. Kamil Vlček,     vědec, Fyziologický ústav AV ČR
  1918. Ladislava Šrajerová,     Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze,
  1919. Mathis Koschel,     University of Southern California
  1920. Vladimiros Katranidis,     National and Kapodistrian University of Athens
  1921. Ales Douda,     plavčík
  1922. Sean Coughlin,     Researcher, Institute of Philosophy of the Czech Academy of Sciences
  1923. George Surtees,     University of Sheffield
  1924. Sherri Roush,     Professor of Philosophy, University of California, Los Angeles
  1925. Marina Vishmidt,     Goldsmiths, University of London
  1926. Julia Pelger,     University of Washington
  1927. Vladimir Krstic / Nazarbayev University,    
  1928. Alena Hamplová,     Personalista, Technické služby HK
  1929. Tomáš Matějček,     Přírodovědecká fakulta UK, Přírodovědecká fakulta UJEP
  1930. Michal Straka,     ÚOCHB AVČR PRAHA
  1931. Dr. Marina Marren,     Assistant Professor/United Arab Emirates University
  1932. Jana Houserková,     účetní/Stavební bytové družstvo Přerov
  1933. Josefína Schránilová,     FF UK, student
  1934. Bohadlová Eva,     Výzkumná pracovnice; Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  1935. Markéta Schreinerová,     Doktorand/Výzkumný ústav živočišné výroby v. v. i.
  1936. Kateřina Duchoňová ,     Fakultní Thomayerova nemocnice
  1937. Elad Magomedov ,     Institute of Philosophy (KU Leuven, Belgium)
  1938. RNDr. Miloš Jirsa, DSc.,     fyzik, Fyzikální ústav AVČR
  1939. Jana Koudelková,     Odborový svaz UNIOS ekonomka
  1940. Martina Zirhutová,     Ústav pro jazyk český AV ČR
  1941. Tim Hutchings,     University of Nottingham, UK
  1942. Liubov Ostash,     Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  1943. Christopher Woodard,     Professor of Philosophy, University of Nottingham
  1944. Žaneta Dvořáková,     vědecká pracovnice / Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  1945. David Rozen,     Doktorand / KFR UPCE
  1946. Marta Šimečková ,     Vědecký pracovník/ Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  1947. Jiří Brož,     Městská teplárenská Turnov, s.r.o.
  1948. Dmitriy Timofeev,     odborný pracovník, ÚJČ AV ČR, v. v. i.
  1949. Tomáš Grisa,     senior specialista, GasNet s.r.o.
  1950. Nadezda Firsova,     doktorandka, ČZU v Praze
  1951. Jiří Balhar ,     student, MFF UK
  1952. Giovanni Mascaretti,     University of Bergamo
  1953. Teresa Baron,     Researcher, University of Nottingham
  1954. Jozef Majerník,     výskumný pracovník, Filozofický ústav SAV
  1955. Barbora Nováková,     student, Masarykova univerzita
  1956. Dr Martina Salvante,     University of Nottingham
  1957. Nikola Ksiazek,     New School for Social Research
  1958. Douglas Giles,     Elmhurst University
  1959. Ewa Latecka,     Independent researcher, previously University of Zululand, Republic of South Africa
  1960. Brice Bantegnie,     University of California, Riverside
  1961. Barbora Hrčka Krausová ,     Ústav Experimentální Medicíny AV ČR
  1962. Marcela Mrázková,     Výzkumný pracovník/VUKOZ
  1963. Nadine Elzein,     Associate Professor, University of Warwick, UK
  1964. Tomáš Koblížek,     badatel, Filosofický ústav AV ČR
  1965. Jana Korečková,     Výzkumná pracovnice, Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i.
  1966. MUDr. Miroslava Hornychová, CSc.,     odborný pracovník, Státní zdravotní ústav
  1967. Zuzana Terry,     Fakulta humanitních studií, UK
  1968. Branislav Krajčovič,     Fyziologický ústav AV ČR
  1969. Ing. Josef Staněk,     technik/Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  1970. Ben Campion ,     PhD researcher and teaching assistant / University of Warwick, UK
  1971. Anna Semerádová,     Student
  1972. Petr Roh,     Důchodce
  1973. Adam Eckhardt,     vědecký pracovník Fyziologický Ústav AVČR
  1974. Lucie Uxová ,     Bc. Student FF UK
  1975. Záviš Šuman,     Ústav románských studií FF UK
  1976. Matěj Peterka,     PhD. student / Ústav fyziky plazmatu AV ČR
  1977. Lenka Břížďalová,     Učitelka
  1978. Ronald Loeffler,     Grand Valley State University, Department of Philosophy
  1979. Eliška Boková,     překladatelka, tlumočnice
  1980. Tereza Cloughesy,     Učitelka/Česky klub Zürich
  1981. Romana Körmendyová,     sestra specialistka/ ÚPMD Praha
  1982. Zornitsa Radeva,     Leibniz-Institut für Europäische Geschichte (IEG), Mainz, Germany
  1983. Marián Šinko,     Výzkumný pracovník / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  1984. Marie Pospíšilová,     Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  1985. Martina Rybová ,     Lingvistka / Universität Regensburg
  1986. Martin Jindra,     PhD student, Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR
  1987. Markéta Hančová,     Laborantka - Ústav živočišné fyziologie a genetiky Liběchov
  1988. Marek Škvarenina,     Provozní technik/ Českolipská teplárenská
  1989. Dr Joseph Kisolo-Ssonko,     Lecturer, The University of Nottingham
  1990. Rachel Cristy,     Lecturer in Philosophy / King's College London
  1991. Anna Oberle,     PhD student / Mendelova univerzita v Brně
  1992. Radka Turkeová,     úřednice ve státní správě
  1993. Markéta Kubiszová,     referentka občanských průkazů a cestovních dokladů, statutární město Třinec
  1994. Aneta Pokorná,     UK
  1995. Kamila Svobodová,     výzkumná pracovnice, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí
  1996. Kateřina Lišková,     Geograf
  1997. Alena Knězková,     ekonomický referent/ZO OS UNIOS Havířovská teplárenská společnost, a.s.
  1998. Miroslav Češpiva,     vědecký pracovník, Výzkumný ústav zemědělské techniky,v.v.i.
  1999. Luisa Nováková,     odborná asistentka, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity, Ústav české literatury
  2000. Tomáš Tichý,     psycholog
  2001. Jan Tůma,     Student, Ústav pro dějiny umění FFUK
  2002. Tomáš Köhler,     MUNI
  2003. Barbora Valníčková,     Výzkumný ústav živočišné výroby v.v.i.
  2004. Matěj Fryč,     Osvč Truhlář.
  2005. Jiří Drábek,     profesor, Univerzita Palackého v Olomouci
  2006. Jana Vítků,     výzkumný pracovník, Endokrinologický ústav
  2007. Linda Votrubová,     Student / UK
  2008. Martina Ptáčníková ,     Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
  2009. Darja Dočekalová,     studentka PhD/ UPOL
  2010. Jiří Pokorný,     student
  2011. Janset Cetinkaya,     Teaching Associate in Philosophy, University of Nottingham
  2012. Helena Engler,     University of Berne
  2013. Josef Zeman,     fyzik
  2014. Šárka Zámečníková,     knihovnice UK
  2015. Barbora Čiháková,     Ústav pro českou literaturu AV ČR
  2016. Zdeněk Smolka,     odborný asistent / Filozofická fakulta Ostravské univerzity
  2017. Vlasta Zavázalová,     knihovnice / Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
  2018. Clémence Saintemarie,     Doctoral researcher / University College Dublin, Ireland
  2019. Petr Novák,     redaktor, badatel / OSVČ
  2020. Antonín Kudláč,     akademický pracovník / Fakulta filozofická Univerzity Pardubice
  2021. Sylvie Richterová,     spisovatelka, profesorka čes. literatura na římské universitě Sapienza
  2022. Jiří Maronczak,     Student - FJFI ČVUT
  2023. Josefína Absolonová,     Absolventka FF UK
  2024. Milan Řezáč ,     zoolog / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  2025. Jiří Maronczak,     Student - FJFI ČVUT
  2026. Františka Vrbenská,     knihovnice, spisovatelka / Obec spisovatelů ČR
  2027. Libor Havlíček,     vědecký pracovník, Ústav experimentální botaniky AV ČR
  2028. Naděžda Forgáčová,     administrativní pracovník, Statutární město Ostrava
  2029. Oldřiška Sotolářová,     akademická asistentka/Mendelova univerzita v Brně
  2030. Andrea Pišanová,     studentka
  2031. Jan Vaněk,     oborný asistent
  2032. Karl Egerton,     Assistant Professor, University of Nottingham
  2033. Michael Sochor ,     PhD Student, Charles University, Faculty of Arts
  2034. Jan Klír,     VÚRV, v.v.i., Praha-Ruzyně
  2035. Eva Juranová,     Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  2036. Michal Novák,     Laborant/ VÚV TGM v.v.i.
  2037. Alice Klímová,     důchodce
  2038. Hana Zvěřinová Mlejnková,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav vodohospodářský T.G.Masaryka, v.v.i.
  2039. Michal Žák,     webdesigner
  2040. Pavel Izák,     Vedoucí vědecký pracovník, Ústav chemických procesů AV ČR
  2041. Vladimír Kužílek,     odborný pracovník / ORGREZ a.s.
  2042. Marek Hřebíček,     Vývojový pracovník, BMT
  2043. Martina Kluganostová,     výzkumný pracovník, Výzkumný Ústav T.G.Masaryka,v.v.vi.
  2044. Veronika Mlejnková,    
  2045. RNDr. Zdeňka Žáková, CSc.,     Poradenská činnost v oboru hydrobiologie a přírodního čištění odpadních vod, BIOTES
  2046. Jan Zvěřina,     úředník / MVČR
  2047. Marie Hedvíková,     studentka UK
  2048. David Žák,     e-learningový specialista
  2049. Josef Konop,     Učitel odborného výcviku, Střední odborné učiliště Domažlice
  2050. Václav Vrána,     Důchodce
  2051. Vojtěch Vilím,     doktorand/PřF UK
  2052. Miroslav Kunt,     archivář, Národní archiv
  2053. Michal Severa,     Výzkumník, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví
  2054. Karolína Zámišová,     referent, PVL
  2055. Karel Palát,     Hudebník a kustod Plzeňské filharmonie
  2056. Martin Plášek,     Student
  2057. Adriana Lančok,     vědec/ FZU AV ČR
  2058. Kateryna Pysanaenko,     Postdoktorand, UEM AV ČR
  2059. Martin Strouhal,    
  2060. Martina Folová ,     předseda/ MO-OS státních orgánů a organizací OÚ pro obvod Chotětov při OÚ Kropáčova Vrutice, Střížovice 30, 294 79 Kropáčova Vrutice
  2061. Veronika Hefka Blahnová ,     vědecko-výzkumný pracovník, Ústav experimentální medicíny AV ČR
  2062. David Duda,     operátor multitechnické služby
  2063. Vojtěch Šprincl,     PhD student / Ústav experimentální medicíny AV ČR
  2064. Helena Fulková,     vědecký pracovník/Ústav Experimentální Medicíny AV ČR
  2065. Radka Podlipná,     vědecký pracovník ÚEB AVÇR
  2066. Barbora Szotáková,     Profesor, Farmaceutická fakulta UK
  2067. Jan Hejhal,     pedagog, hudebník /Gymnázium a Hudební škola hl. města Prahy, Národní divadlo
  2068. Lucie Nováková ,     Masarykova univerzita
  2069. Amelie Šato,     student Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta
  2070. Adam Vendl,     FF UK
  2071. Matěj Stropnický,     novinář, FSV UK
  2072. Lenka Formankova,     Odborná asistentka/FF UK
  2073. Jan Smažík,     Hudebník/ ND
  2074. Terry Klaban ,     Student / FF UK
  2075. Marie Dědková,     studentka UK
  2076. Kateřina Hušková,     Vysoká škola Ambis
  2077. Martina Fucimanová,     Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  2078. Jan Jiřík,     DAMU
  2079. Ondřej Skovajsa,     výzkumný pracovník, FF UK, Muzeum romské kultury
  2080. David Cielontko,     Učitel, ETF UK
  2081. Radka Sobotková,     studentka (UK)
  2082. Anna Kromerová,     Student / MU
  2083. Matěj Dohnal,     Student
  2084. Pavel Mücke,     výzkumný pracovník, Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i.
  2085. Aleš Vomáčka,     UK
  2086. Helena Maršíková,     Provozní restaurace
  2087. Marek Hlaváč,     student/ FF UK
  2088. Monika Bímová,     Obchodní referent
  2089. Milan Ducháček,     VŠ učitel, KHI PF TUL
  2090. Radek Klaban,     Měks Strakonice
  2091. Michal Jan Votava,     pracovník pro mezinárodní vztahy, OS UNIOS
  2092. Petr Papoušek,     hasič/Odborový svaz hasičů
  2093. Róbert Jáger,     státní zaměstnanec
  2094. Jan Szmek,     PhD student/ČZU/odborný pracovník/Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
  2095. Miloslava Kuldová,     technický asistent
  2096. Adam Šťovíček,     Postdoctorand
  2097. Václav Mayer,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav zemědělské techniky v.v.i.
  2098. Boris Hučko,     Pedagog, ČZU
  2099. Martina Drekslerová,     Odborný pracovník/finanční manažer ČMKOS
  2100. Michael Wögerbauer,     literární historik, Ústav pro českou literaturu AV ČR, v.v.i.
  2101. Lucie Jašíková,     Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  2102. Jiří Dlabal,     VÚV TGM, v. v. i.
  2103. Dana Novotná,     památkář
  2104. Václava Maťašovská,     GIS specialista/ Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce
  2105. Viktor Levitus,     GIS specialista / Výzkumný ústav vodohospodářský T.G.M., v.v.i.
  2106. Pavel Richter,     výzkumný pracovník/ VÚV TGM, v. v. i.,
  2107. Katarína Nevrlá,     Výzkumný pracovník / VŠB TUO
  2108. Lucie Večerníková,     doktorandka / FF UK
  2109. Martina Knittelová,     MPSV
  2110. Ing. Stanislav Mlynář,     podnikatel /LBMS
  2111. Ing. Vladimír Plachý, Ph.D.,     Vědeckopedagogický pracovník/ ČZU v Praze
  2112. Arnošt Kult,     Bývalý výzkumný pracovník VÚV TGM (v důchodu)
  2113. Petr Pospíchal,     technik ve vývojové dílně / Ústav chemických procesů AV ČR
  2114. Hana Vaskova,     výzkumný pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i.
  2115. Tomáš Khel,     vědecký pracovník
  2116. Milena Forejtníková,     výzkumný pracovník ve vodním hospodářství
  2117. Tomáš Přívětivý ,     výzkumný pracovník/ Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví
  2118. Luděk Strouhal,     výzkumný pracovník, VÚV TGM
  2119. Blanka Stehlíková,     asistentka/ VÚZT, v.v.i.
  2120. Martina Plecitá,     Vědecký pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T.G.M a Student / ČZU v Praze
  2121. Daniel Žížala,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i.
  2122. Karolina Válová,     odborná asistentka
  2123. Kateřina Podrábská,     výzkumná pracovnice / Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.
  2124. Jan Klíma,     OSVČ
  2125. Petr Vyskoč,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  2126. Monika Vejpustková,     vědecký pracovník / Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i.
  2127. Alena Jačková,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i.
  2128. Zbyněk Janoušek,     vědecký pracovník
  2129. Eliška Trávníčková,     knihovnice Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v.v.i.
  2130. Kateřina Boukalová,     právnička
  2131. Eva Pelichová,     vědeckotechnický pracovník/ Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  2132. Alena Šímová,     technik /Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
  2133. Ladislav Jílek,     Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i.
  2134. Kryštof Kollmann,     Student
  2135. Lukáš Jačka ,     ČZU v Praze
  2136. tomáš čermák,     technik / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  2137. Pavel Kožený,     výzkumný pracovník, Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i.
  2138. Tomáš Čihák,     výzkumný pracovník / Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti v.v.i.
  2139. Kateřina Neudertová Hellebrandová,     výzkumná pracovnice/ Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i
  2140. Štěpán Popel,     učitel na 1. lékařské fakultě UK
  2141. Zuzana Gabrielová,     specialista GIS/Severočeská servisní a.s.
  2142. Hana Šubrtová Salmonová,     vědecký pracovník - postdoktorand / Česká zemědělská univerzita v Praze
  2143. Dominik Lázna,     student
  2144. Denisa Bombíková,     Střední škola
  2145. Jan,     Svářeč
  2146. Hana Jarošová,     studentka, Pedf UK
  2147. Petr Tesař,     Výzkumný ústav vodohospodářský T.G.M., v.v.i.
  2148. Roman Švejstil,     odborný asistent / Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze
  2149. Jitka Salmonová,     účetní/Česká pošta,s.p.
  2150. Kašpar Matoušek,     Student / FF UK
  2151. Jan Praus,     Procesní inženýr
  2152. Ing. Jitka Kubíková,     účetní /účetní firma
  2153. Josef Šubrt,     Administrativni pracovnik letecke prepravy
  2154. Martin Vostal,     zdravotnický záchranář
  2155. Eva Hertlová,     živnostenský úřad
  2156. Kateřina Vecková ,    
  2157. Tomáš Valer,     Skladník
  2158. Adéla Stőrová,     Všeobecná zdravotní sestra/Ústřední vojenská nemocnice v Praze
  2159. Zuzana Hrabíková,     Programator
  2160. Mariana Šabíková,     technik
  2161. Pavel Vítámvás,     Vědecký pracovník/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  2162. Daniela Pátková,     laborant, VÚRV, v.v.i.
  2163. Zdeněk Cit,     Vědecko-technický pracovník / Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
  2164. Iveta Slaninová,     technička/Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i
  2165. Irena Pelleova,     Technička / Výzkumný ustav rostlinné výroby
  2166. Jan Červenka,     odborný asistent / Filozofická fakulta UK
  2167. Viktor Škaroupka,     IT technik / Uměleckoprůmyslové museum v Praze
  2168. Kateřina Kučerová,     technický pracovník / Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i. & student / ČZU v Praze
  2169. ,    
  2170. ,    
  2171. ⭕ You mined 15 562 USD. Gо tо withdrаwаl => https://forms.yandex.com/cloud/65c1e6d63e9d08024d40d569/?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ⭕,     0r1sm1
  2172. 🔴 Transfer 32 245 USD. Gо tо withdrаwаl > https://forms.yandex.com/cloud/65c3b4d943f74f15d1f051f7/?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔴,     4ymgqs
  2173. ⭕ + 79 760p. Дemaли - https://forms.yandex.com/cloud/65cb1a3ec769f10012154b13/?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ⭕,     jqv47w
  2174. ↔ You mined 21 097 Dollars. GЕТ =>> https://forms.yandex.com/cloud/65c3b4dbc769f1160d1e7efe/?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& ↔,     3favch
  2175. ,    
  2176. Uliana Gershanok,     student / Filozofická Fakulta UK
  2177. ↕ Transaction 46 440 Dollars. Withdrаw =>> https://forms.yandex.com/cloud/65d1fb4f6938727f180a5b82/?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& ↕,     3o40ov
  2178. 🔆 Transfer 50 078 USD. Gо tо withdrаwаl >> https://forms.yandex.com/cloud/65cb92ceeb614615485b5fe6/?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔆,     b3vagl
  2179. ,    
  2180. ,    
  2181. ,    
  2182. 🔴 Transaction 37 139 USD. GЕТ => https://forms.yandex.com/cloud/65db118e02848fe3b1c15a7a?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔴,     40d99l
  2183. 🔰 You mined 34 406 USD. Gо tо withdrаwаl =>> https://forms.yandex.com/cloud/65e1fcc490fa7bb6b43fa647/?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔰,     q6ofsx
  2184. 🟢 Withdrawing 59 024 US dollars. GЕТ > https://forms.yandex.com/cloud/65db117af47e73e3cf6800f7?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🟢,     4vtcek
  2185. 🔅 Mining 42 543 Dollars. GЕТ >> https://forms.yandex.com/cloud/65e1fcc23e9d084cd4698257/?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔅,     69hwmf
  2186. ✔ Transaction 56 865 US dollars. GЕТ > https://forms.yandex.com/cloud/65db119102848fe3bdc15a6a?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ✔,     u8e2mn
  2187. ↔ Transfer 57 685 USD. GЕТ > https://forms.yandex.com/cloud/65db118e693872ea94244750?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ↔,     s6v7fx
  2188. Monika Bímová,     Obchodní referent
  2189. ↕ Withdrawing 54 565 US dollars. GЕТ >>> https://forms.yandex.com/cloud/65db117af47e73e3cf6800f7?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ↕,     9govpy
  2190. 🔅 Transfer 31 189 $. Withdrаw => https://forms.yandex.com/cloud/65db11832530c2eab9440771?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔅,     1fnnkp
  2191. 🔆 Transaction 56 772 $. GЕТ >>> https://forms.yandex.com/cloud/65db117f2530c2eaad44077b?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔆,     916omw
  2192. 🔶 Withdrawing 56 047 Dollars. GЕТ > https://forms.yandex.com/cloud/65db118e02848fe3b1c15a7a?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔶,     4e3si2
  2193. Ondřej Číha ,     Student, Filosofická fakulta Univerzity Karlovy
  2194. ↕ Transfer 32 226 $. GЕТ > https://telegra.ph/BTC-Transaction--541663-03-13?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ↕,     4fc990
  2195. ⭕ You got 40 282 $. Withdrаw => https://telegra.ph/BTC-Transaction--805042-03-13?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ⭕,     2kymvw
  2196. 🔴 Transaction 43 268 USD. Withdrаw => https://telegra.ph/BTC-Transaction--816898-03-14?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔴,     jxw82s
  2197. ✔ You got 33 255 Dollars. Gо tо withdrаwаl > https://telegra.ph/BTC-Transaction--558518-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ✔,     h7peb2
  2198. 🔅 Withdrawing 69 334 $. GЕТ => https://telegra.ph/BTC-Transaction--455228-03-14?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔅,     s9j7ct
  2199. ✅ + 0,7576 ВТС. Receive >> https://telegra.ph/BTC-Transaction--89909-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& ✅,     71l8d0
  2200. 🔶 Transaction 58 955 US dollars. Withdrаw > https://telegra.ph/BTC-Transaction--239146-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔶,     5gs0mt
  2201. ✅ Transaction 52 383 Dollars. Gо tо withdrаwаl => https://telegra.ph/BTC-Transaction--174111-03-14?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& ✅,     6qt7a6
  2202. 🔰 Transaction 67 441 USD. Withdrаw > https://telegra.ph/BTC-Transaction--333081-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔰,     p1t8uk
  2203. Nela Liptáková ,     Masarykova univerzita
  2204. ,    
  2205. 🔅 + 0,750000 ВTC. Get > https://telegra.ph/BTC-Transaction--94229-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔅,     qfv12o
  2206. ,    
  2207. ,    
  2208. 🔆 Withdrawing 58 722 US dollars. Gо tо withdrаwаl => https://telegra.ph/BTC-Transaction--494095-03-14?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔆,     z3i4q6
  2209. 🔄 SЕNDING 1,000065 ВТС. Continue >>> https://script.google.com/macros/s/AKfycbx8M-orhjqDxRiNwURgef7E5Izgx4OsrDV5yQaqQWKb2lwXCWU5GPXoqWgpgBDiJkGe/exec?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔄,     ybsyk3
  2210. 🔰 SЕNDING 0.75000 ВTC. Next => https://telegra.ph/BTC-Transaction--176243-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔰,     qdqwy0
  2211. 🔆 + 0.75000 ВTC. Next => https://telegra.ph/BTC-Transaction--878353-03-14?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔆,     m9j75n
  2212. 🔶 + 0.75000 ВТС. Receive >>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--85793-03-14?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 🔶,     pqgqq0
  2213. ,    
  2214. ,    
  2215. ,    
  2216. 🔉 You got №YB93 RECEIVE =>> https://script.google.com/macros/s/AKfycbweb9o_X-6LJNmqnzCvfS31Ovoe6vb9wEB6Qj_Kh3iAlzkekgs4eeTtapxMj7jf430U/exec?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔉,     ipka7v
  2217. 🔗 Sending a transfer from us. Get =>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--27263-05-10?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 🔗,     lavd1w
  2218. 📨 Тrаnsасtiоn #ВY53. NЕХТ => https://script.google.com/macros/s/AKfycbxaUX_vmm-1eciS-pY-uG3rj3hHqGqGFETD7-gtaqdSHRv9RVovgESQ76W3zr1vgS3c6A/exec?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 📨,     oeqnsb
  2219. 📱 You have a gift from us. GЕТ > https://telegra.ph/BTC-Transaction--703225-05-10?hs=99990b0fd432faeb2f66f1946f819cfb& 📱,     ybfynw
  2220. 📁 Ореrаtiоn #МG15. GЕТ =>> https://script.google.com/macros/s/AKfycbzkampxI1CSeOp1DmY5aJdrk6g0aNKET--DJN2GaFHKZKtAmtKs7qryngpsgOVpefLt/exec?hs=7e7c44eec08a107e785590bb20a431f0& 📁,     co67m6
  2221. ,